Lietuvos muzikų rėmimų fondas
Lietuvos muzikų rėmimų fondas

SUGRĮŽIMAI 2013

XV tarptautinis muzikos festivalis. 2013 metai

SUGRIŽIMAI. Bukletas. 2013.pdf

 

Balandžio 8 d., pirmadienį, 18 val.  Vilniaus universiteto šv. Jonų bažnyčioje

Jūratė Švedaitė (sopranas, Lietuva/JAV)
Dainius Puišys (baritonas, Lietuva)
Renata Marcinkutė-Lesieur (vargonai, Lietuva)
Audronė Kisieliūtė (fortepijonas, Lietuva)

 

Balandžio 9, antradienį, 13 val.  Mykolo Romerio Universitete

        Ieva Pranskutė (smuikas, Lietuva/Austrija)
        Morta Grigaliūnaitė (fortepijonas, Lietuva/D.Britanija)
        Ilona Pliavgo (sopranas, Lietuva)
        Gražina Zalatorienė (fortepijonas, Lietuva)

 

Balandžio 9 d, antradienį, 18 val.  Vilniaus rotušėje

       Povilas Syrrist-Gelgota (altas, Lietuva/Norvegija)
       Toril Syrrist-Gelgota (violončelė, Norvegija)
       Aleksandras Vizbaras (fortepijonas, Lietuva)

 

Balandžio 10, trečiadienį, 18 val.  Taikomosios dailės muziejuje

Ieva Pranskutė (smuikas, Lietuva/Austrija)
Morta Grigaliūnaitė (fortepijonas, Lietuva/D.Britanija)

 


Balandžio 11, ketvirtadienį, 18 val.  Utenos muzikos mokykloje

Povilas Syrrist-Gelgota (altas, Lietuva/Norvegija)
Aleksandras Vizbaras (fortepijonas, Lietuva)

 

Balandžio 11, ketvirtadienį, 18 val.  Vilniaus rotušėje

Duetas DUO
     Ugnė Tiškutė (altas, Lietuva/D.Britanija)
     Morta Grigaliūnaitė (fortepijonas, Lietuva/D.Britanija)  

 

Balandžio 14, sekmadienį, 14 val.  Vilniaus arkikatedroje bazilikoje

Karolina Juodelytė (vargonai, Lietuva/Vokietija)
Dainius Puodžiukas (smuikas, Lietuva/JAV)
Ilona Pliavgo (sopranas, Lietuva)
Vaclovas Juodpusis (muzikologas, Lietuva)

 

Balandžio 16, antradienį, 14.30 val. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje

Dmitrij Berezin (violončelė, Lietuva/Rusija)
Vera Talerko (sopranas, Lietuva)
Marija Berezina (smuikas, Lietuva)
Roberta Mikučionytė (fortepijonas, Lietuva)

 

Balandžio 17, trečiadienį, 18 val.  Taikomosios dailės muziejuje
Balandžio 19, penktadienį, 18 val.  Marijampolės kultūros centre
Balandžio 22, pirmadienį, 18 val.  Kauno valstybinėje filharmonijoje

Mindaugas Jankauskas (tenoras, Lietuva/Vokietija)
Karolina Glinskaitė (sopranas, Lietuva)
Gražina Zalatorienė (fortepijonas, Lietuva)

 

Balandžio 23, antradienį, 18 val.  Taikomosios dailės muziejuje

Jurgis Aleknavičius (fortepijonas, Lietuva/Rusija)
Wang Kai Ping (smuikas, Kinija)

 

Balandžio 24, trečiadienį, 18 val.  Taikomosios dailės muziejuje
        Dmitrij Berezin (violončelė, Lietuva/Rusija)
        Marija Berezina (smuikas, Lietuva)
        Marija Bylinska (fortepijonas, Lietuva)
        Roberta Mikučionytė (fortepijonas, Lietuva)

 

Balandžio 25, ketvirtadienį, 18 val.  Vilniaus paveikslų galerijoje

Nijolė Dorotėja Beniušytė (klavesinas, Lietuva/Italija) 
Luigi Tufano (fleita, traversas, Italija)

 

Balandžio 26, penktadienį, 10 val. Vilniaus Karoliniškių muzikos mokykloje

Meistriškumo pamoka
Prof. Luigi Tufano (fleita, traversas, Italija)
Nijolė Dorotėja Beniušytė (klavesinas, Lietuva/Italija)

 

Balandžio 26, penktadienį, 14 val. K. L. Žoromskio meno muziejuje (K.Kalinausko g. 12)

Diskusija „Lietuvos muzikinės kultūros sklaidos užsienyje praktika, galimybės".
Pažintis su į Lietuvą sugrįžusio dailininko K.L.Žoromskio kūryba. Dr. K.Miklaševičiūtė.
Dalyvauja Užsienio reikalų, Kultūros, Švietimo ir mokslo ministerijų, muzikos ugdymo ir sklaidos įstaigų atstovai, „Sugrįžimu" festivalio dalyviai. 

 

Balandžio 30, antradienį, 18 val.  Stasio Vainiūno namuose

Arnoldo Voketaičio (bosas-baritonas, JAV) kūrybos vakaras

           Fausta Savickaitė (mecosopranas, Lietuva) 
           Arūnas Malikėnas (baritonas, Lietuva)
           Saulius Lipčius (violončelė, Lietuva)
           Aleksandras Vizbaras (fortepijonas, Lietuva)
           Vaclovas Juodpusis (muzikologas, Lietuva)

 

Gegužės 2 d., ketvirtadienį, 19 val.  Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje

Evelina Puzaitė (fortepijonas, Lietuva/D.Britanija)

Fortepijoninis kvintetas COSIMA (D.Britanija) 
        Evelina Puzaitė (fortepijonas, Lietuva/D.Britanija) 
        Algirdas Galdikas (smuikas, Lietuva/D.Britanija)
        Katerina Nazarova (smuikas, Australija/D.Britanija)
        Jenny Lewisohn (altas, D.Britanija)
        Angélique Lihou (violončelė, Gernsis/D.Britanija)
------------------------------------------------

© 2019 Lietuvos muzikų rėmimų fondas, A. Smetonos g. 8-3, Vilnius 01115, tel. 2613171, el. p. fondas@lmrf.lt