Lietuvos muzikų rėmimų fondas
Lietuvos muzikų rėmimų fondas

Smuikininkų meistriškumo mokykla

 

Smuikininku meistriskumo mokykla. Anketa. DV 18.doc

 

Lietuvos muzikų rėmimo fondas š.m. liepos 22 – 29 dienomis Druskininkuose smuiko specialybės studentams, muzikos, meno mokyklų moksleiviams rengia tradicinę jau dvidešimt trečiąją Meistriškumo mokyklą. Mokykloje pedagogėmis dirbti pakviestos Drezdeno (Vokietija) simfoninio orkestro koncertmeisterė, smuikininkė profesorė Dalia Stulgytė-Richter ir Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja ekspertė Gintvilė Vitėnaitė. Pedagogai kiekvienam mokiniui suteiks po 2-3 individualias pamokas, suburs ir dirbs su smuikininkų ansambliais, kartu su smuikininkais ir jų pedagogais rengs koncertus Druskininkų, Liškiavos bažnyčiose, muziejuose, sanatorijose, Druskininkų viešojoje bibliotekoje ir kitose erdvėse.

Meistriškumo mokyklos dienomis vyks įdomi ir gausi įvairias renginiais M. K. Čiurlionio Studijų savaitė, Smuiko muzikos šventė, festivalio „Druskininkų vasara su M.K. Čiurlioniu“ renginiai.

Išlaidas už pedagogų pamokas moksleiviams apmokės Fondas. Gyvenamuoju būstu, nakvynės, atvykimo bei maitinimosi išlaidomis prašytume pasirūpinti pačius dalyvius.

Į meistriškumo mokyklą jaunesniųjų klasių smuikininkus prašytume atvykti su pedagogais arba tėveliais, kurie padėtų moksleiviams sklandžiai dalyvauti meistriškumo mokyklos darbe, saugiai organizuoti savo poilsį ir laisvalaikį.

Norinčius dalyvauti meistriškumo mokykloje, prašytume užpildyti dalyvio anketą ir atsiųsti adresu irta@lmrf.lt iki gegužės 1 dienos.

 

SMM koordinatorė

8685 42076
---------------------------------------------------

 

© 2018 Lietuvos muzikų rėmimų fondas, A. Smetonos g. 8-3, Vilnius 01115, tel. 2613171, el. p. fondas@lmrf.lt