Lietuvos muzikų rėmimų fondas
Lietuvos muzikų rėmimų fondas

TKL. 2003 m. Grand Prix ir I-ųjų vietos

Pianistai

SONATA ALŠAUSKAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos III kurso studentė.
Tarptautinis M.K.Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas Vilniuje (Lietuva), I vieta.
Pedagogas profesorius PETRAS GENIUŠAS.

DOVILĖ BAGDONAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos IV kurso studentė.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina),
koncertmeisterių grupėje I vieta.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.
Konkursui paruošė docentė RAMUTĖ VAITKEVIČIŪTĖ.

EUGENIJA BAIDAKOVA, Kauno I muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
IX tarptautinis atlikėjų konkursas CITTÀ DI CASARZA LIGURE (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė SVETLANA MAŽEIKIENĖ.

VIDAS BAREIKIS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivis.
III Europos muzikos apdovanojimas MENDELSSOHN CUP Taurisane (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ.

RADVILĖ BAUTRONYTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 8 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas SIGULDA 2003 (Latvija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė RAMUTĖ DIKČIUVIENĖ.

GABRIELĖ BIELIŪNAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis konkursas DI MUSICA DELLA VAL TIDONE (Italija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja KRISTINA ŽILINSKIENĖ.

VIKTORIJA BORISENKO, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja SVETLANA CIBULSKIENĖ.

URTĖ CINELYTĖ, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis atlikėjų konkursas CITTÀ DI CASARZA LIGURE (Italija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja RASA BLEBAITĖ.

INGA DEKERYTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja LIUBOV VILUTIENĖ.

KOTRYNA GEDIMINAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos IV kurso studentė.
II tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis – konkursas,
skirtas F.Chopinui Vilniuje (Lietuva), I premijos laureatė.
Pedagogė docentė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ.

GUODA INDRIŪNAITĖ, Anykščių muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su
kameriniu orkestru konkursas – festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta.
VIII tarptautinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas – festivalis Panevėžyje (Lietuva), laureatė.
Pedagogė vyresnioji mokytoja IRENA MELDAIKIENĖ.

KRISTINA JENCIŪTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja IRINA SVINCOVA.

BRIGITA JURKONYTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis konkursas DI MUSICA DELLA VAL TIDONE(Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė LILIJA VASNEVSKAJA.

KOTRYNA KAKLAUSKAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė.
IX tarptautinis atlikėjų konkursas CITTÀ DI CASARZA LIGURE (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė JŪRATĖ ŽEMAITYTĖ.

MARK KANTOROVIČ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 5 klasės mokinys.
Tarptautinis konkursas DI MUSICA DELLA VAL TIDONE(Italija), Grand Prix.
Pedagogė mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ.

DOMANTAS KARALIUS, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis.
IX tarptautinis atlikėjų konkursas CITTÀ DI CASARZA LIGURE (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė SVETLANA MAŽEIKIENĖ.

JULIUS KIGAS, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 2 klasės moksleivis.
Tarptautinis konkursas DI MUSICA DELLA VAL TIDONE(Italija), Grand Prix.
Pedagogė mokytoja metodininkė LILIJA VASNEVSKAJA.

INGA LIUKAITYTĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 5 klasės moksleivė.
Tarptautinis konkursas DI MUSICA DELLA VAL TIDONE(Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė AUDRONĖ ONA PAŠKAUSKIENĖ.

ROBERTAS LOZINSKIS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 6 klasės moksleivis.
XVIII tarptautinis atlikėjų konkursas CITTÀ DI MONCALIERI (Italija), I vieta.
Tarptautinis fortepijoninės muzikos konkursas STEINWAY Hamburge (Vokietija), III vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ.

EDVINAS MINKŠTIMAS, Lietuvos muzikos akademijos Meno aspirantūros I kurso aspirantas.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas – festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), Grand Prix.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

JULIJA MOROZOVA, Lietuvos muzikos akademijos I kurso studentė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas – festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

GINTARAS PAMAKŠTYS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivis.
III Europos muzikos apdovanojimas MENDELSSOHN CUP Taurisane (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ.

GABRIELĖ PAŠKAUSKAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
IX tarptautinis atlikėjų konkursas CITTÀ DI CASARZA LIGURE (Italija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja RŪTA BIMBAITĖ.

ANDRIUS RACEVIČIUS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivis.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas – festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), Grand Prix.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

KAMILĖ RADZVILAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 8 klasės moksleivė.
III Europos muzikos apdovanojimas MENDELSSOHN CUP Taurisane (Italija), I vieta.
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas Namur (Belgija), III vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ.

ERNESTAS SURMA, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 6 klasės moksleivis.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas – festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė VIDA PREKERYTĖ.

SANDRA ŠERKŠNYTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 9 klasės moksleivė.
III Europos muzikos apdovanojimas MENDELSSOHN CUP Taurisane (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ.

GUOSTĖ TAMULYNAITĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 6 klasės moksleivė.
IV tarptautinis M.Musorgskio jaunųjų pianistų konkursas Tverėje (Rusija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė AUDRONĖ ONA PAŠKAUSKIENĖ.

AGNĖ VALIULYTĖ, Lietuvos muzikos akademijos II kurso studentė.
II tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis – konkursas, skirtas F.Chopinui
Vilniuje (Lietuva), I premijos laureatė.
Pedagogė profesorė ALDONA RADVILAITĖ.

ANGELĖ VENSLAUSKAITĖ, Kauno J.Gruodžio konservatorijos III kurso studentė.
II tarptautinis J.B.Cramer pianistų konkursas St. Georgen (Vokietija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji dėstytoja DANUTĖ VARNIENĖ.

INGA VYŠNIAUSKAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos II kurso studentė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas – festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas Helsingore (Danija), II vieta.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

RASA VITKAUSKAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivė.
III Europos muzikos apdovanojimas MENDELSSOHN CUP Taurisane (Italija), Grand Prix.
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas Namur (Belgija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ.

VLADIMIR VOJEVODIN, Visagino ATGIMIMO gimnazijos 12 klasės moksleivis.
IV tarptautinis konkursas VALSESIA MUSCIA JUNIORES 2003 PREMIO MONTEROSA – KAWAI
Varallo (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė LEILA URMANOVA.

Fortepijoniniai ansambliai

MYKOLAS BAZARAS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivis.
MOTIEJUS BAZARAS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 10 klasės moksleivis.
I tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas NOVA MUSICA Daugpilyje (Latvija), I vieta.
Pedagogės vyresnioji mokytoja RASA KRĖPŠTIENĖ,
mokytoja ekspertė RYMANTĖ ŠERKŠNYTĖ.
Konkursui paruošė mokytoja AUŠRA MOZŪRAITYTĖ.

GABRIELĖ BIELIŪNAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
JONĖ SAVICKAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė.
Tarptautinis konkursas DI MUSICA DELLA VAL TIDONE(Italija), I vieta.
Pedagogės vyresniosios mokytojos KRISTINA ŽILINSKIENĖ ir BRIGITA SAVICKAITĖ.

BIRUTĖ BIZEVIČIŪTĖ – VALIAUGIENĖ, Lietuvos muzikos akademijos
Menų aspirantūros II kurso aspirantė.
GIEDRĖ GABNYTĖ, Lietuvos muzikos akademijos koncertmeisterė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas – festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), Grand Prix fortepijoninių ansamblių grupėje ir Grand Prix už koncertą dviem fortepijonams su kameriniu orkestru.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

RIMANTAS JURKONIS, Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos mokytojas.
ROMUALDAS LUKOŠIUS, Šiaulių konservatorijos dėstytojas.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas – festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), Grand Prix.

TOMAS KARAVECKAS, Šiaulių konservatorijos muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis.
GABRIELIUS MICKEVIČIUS, Šiaulių konservatorijos muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas – festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta.
Pedagogė dėstytoja MARIJA KAUBRIENĖ.

Smuikininkai

JUSTINA AUŠKELYTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 8 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas SIGULDA 2003 (Latvija), I vieta.
Pedagogė mokytoja INGA GYLYTĖ.

AGATA DARAŠKAITĖ, Londono (Didžioji Britanija) J.Menuhino menų mokyklos moksleivė.
Konkurse dalyvavo būdama Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos moksleive.
I tarptautinis S.Sondeckio smuikininkų konkursas Šiauliuose (Lietuva), I vieta.
Pedagogė profesorė NATALIJA BOJARSKAJA.
Konkursui paruošė docentė UNDINĖ JAGĖLAITĖ.

KAMILĖ MAČIULYTĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 7 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė RAMUNĖ BANDZAITYTĖ.

Klarnetininkai

ANDRIUS BERNOTAITIS, Lietuvos muzikos akademijos I kurso studentas.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina),
I vieta.
Pedagogas profesorius ALGIRDAS BUDRYS.

VYTIS BINKAUSKAS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos I kurso studentas.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina), Grand Prix.
Pedagogas vyresnysis dėstytojas KĘSTUTIS BLIUJUS.

ŽILVINAS BRAZAUSKAS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 6 klasės moksleivis.
V tarptautinis E.Mednio konkursas JAUNAIS KLARNETISTS Rūjienoje (Latvija), I vieta.
Pedagogas mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS.

AUDRONIUS DAUKŠYS, Lietuvos muzikos akademijos I kurso studentas.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina),
I vieta.
Pedagogas profesorius ALGIRDAS BUDRYS.

VYTAUTAS GIEDRAITIS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivis.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina), Grand Prix
Pedagogas mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS.

ANTANAS MAKŠTUTIS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 5 klasės moksleivis.
V tarptautinis E.Mednio konkursas JAUNAIS KLARNETISTS Rūjienoje (Latvija), I vieta.
Pedagogas mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS.

MYKOLAS KARIJOTAS VILYS, Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos 6 klasės moksleivis.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina),
I vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas AUDRONIUS DAUKŠYS.

Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos klarnetų kvartetas.
          JONAS BARZDŽIUS, 10 klasės moksleivis,
          VALDAS BREIMELIS, 5 klasės moksleivis,
          JUOZAS LATAKAS, 9 klasės moksleivis,
          MYKOLAS KARIJOTAS VILYS, 6 klasės moksleivis.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina), Grand Prix.
Pedagogas mokytojas metodininkas AUDRONIUS DAUKŠYS.

Lietuvos muzikos akademijos Kauno fakulteto klarnetų kvartetas.
          JURGIS GRIŠMANAUSKAS, I kurso studentas,
          SAULIUS IŽGANAITIS, karinio pučiamųjų orkestro muzikantas,
          EVALDAS LAURECKAS, IV kurso studentas,
          ARTŪRAS VRUBLEVSKIS, III kurso studentas.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina),
I vieta.
Pedagogas profesorius ALGIRDAS BUDRYS.
Konkursui paruošė vyresnysis dėstytojas KĘSTUTIS BLIUJUS.

Valtornininkai

ANDRIUS ANDRANIKAS ARUTIUNIANAS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos
6 klasės moksleivis.
V tarptautinis J.Jurjano konkursas JAUNAIS MEŽRADZNIEKS Erglyje (Latvija), I vieta.
Pedagogas mokytojas VITAS VIDZBELIS.

JULIUS PRANEVIČIUS, Lietuvos muzikos akademijos I kurso studentas.
V tarptautinis J.Jurjano konkursas JAUNAIS MEŽRADZNIEKS Erglyje (Latvija),
Grand Prix ir I vieta.
Pedagogas dėstytojas lektorius MINDAUGAS GECEVIČIUS.
Konkursui paruošė mokytojas ekspertas VILIMANTAS VITARTAS.

Kameriniai ansambliai

Druskininkų M.K.Čiurlionio muzikos mokyklos kamerinis ansamblis.
          IGNAS BLAŽAITIS (smuikas), 1 klasės moksleivis,
          GAJUS JONYS (smuikas), 1 klasės moksleivis,
          LAURYNAS KUDŽMA (fortepijonas), 4 klasės moksleivis.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas – festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta.
Pedagogai mokytojai metodininkai OLEGAS BOGDANOVAS ir NATALIJA SOKOLENKO.

PATRIS ŽIDELEVIČIUS (violončelė), Kauno I muzikos mokyklos 8 klasės moksleivis.
KOTRYNA KAKLAUSKAITĖ (fortepijonas), Kauno I muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė.
IX tarptautinis atlikėjų konkursas CITTÀ DI CASARZA LIGURE (Italija), Grand Prix ir I vieta.
Tarptautinis Dzūkijos jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos festivalis Alytuje (Lietuva), I vieta.
Pedagogės mokytojos metodininkės DALIA LAPTEVIENĖ ir JŪRATĖ ŽEMAITYTĖ.

KAMILĖ MAČIULYTĖ (smuikas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 7 klasės moksleivė.
DAINIUS ROŽKO (violončelė), Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 7 klasės moksleivis.
JULIJA DAUGĖLAITĖ (fortepijonas), Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 9 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta.
Pedagogės mokytojos metodininkės VIKTORIJA DAUGĖLAITĖ,
RAMUNĖ BANDZAITYTĖ ir vyresnioji mokytoja REGINA BOBINIENĖ.
Konkursui paruošė mokytoja metodininkė GIEDRA MEŠKAUSKAITĖ.

MOTIEJUS BAZARAS (fortepijonas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos
10 klasės moksleivis.
ĄŽUOLAS PAULAUSKAS (klarnetas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos
11 klasės moksleivis.
Tarptautinis studentų kamerinių ansamblių konkursas Klaipėdoje (Lietuva), I vieta.
Pedagogai mokytojai ekspertai RYMANTĖ ŠERKŠNYTĖ ir VITALIUS ŽEMAITIS.
Konkursui paruošė mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS.

ĄŽUOLAS PAULAUSKAS (klarnetas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos
11 klasės moksleivis.
MYKOLAS BAZARAS (fortepijonas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos
9 klasės moksleivis.
MOTIEJUS BAZARAS (fortepijonas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos
10 klasės moksleivis.
Tarptautinis jaunųjų džiazo solistų ir ansamblių konkursas Vilniuje (Lietuva), I vieta.
Pasiruošė savarankiškai.

Kamerinis orkestras

KLAIPĖDOS UNIVERSITETO MENŲ FAKULTETO PUČIAMŲJŲ IR STYGINIŲ MUZIKOS KATEDROS KAMERINIS ORKESTRAS.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta.
Orkestro vadovas ALGIS JONAS LUKOŠEVIČIUS.

Vokalistai

EGLĖ BAGDONAVIČIŪTĖ, Lietuvos muzikos akademijos I kurso magistrantė.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje
(Ukraina), Grand Prix.
Pedagogė docentė IRENA ARGUSTIENĖ.

LAURYNA BENDŽIŪNAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos II kurso studentė.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje
(Ukraina), I vieta.
Pedagogė docentė IRENA ARGUSTIENĖ

LAIMONAS PAUTIENIUS, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas.
K.Taev tarptautinis jaunųjų dainininkų konkursas Piarnu (Estija), I vieta.

Akordeonininkai

GINTARĖ AKSTINAVIČIŪTĖ, Kauno J.Gruodžio konservatorijos II kurso studentė.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis – konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Tarptautinis konkursas DI MUSICA DELLA VAL TIDONE(Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė, vyresnioji dėstytoja GRAŽINA LUKOŠIENĖ.

RASA BUTKUTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė.
Tarptautinis konkursas DI MUSICA DELLA VAL TIDONE(Italija), I vieta.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis – konkursas Kaune (Lietuva), III vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas VYTAS RUŠĖNAS.

ŽILVINAS GRIGALEVIČIUS, Kauno I muzikos mokyklos 6 klasės moksleivis.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas STEFFANO BIZZARRI Morro D’Oro (Italija), I vieta.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė MARIJA MARTINKIENĖ.

LINAS JASIUKEVIČIUS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos II kurso studentas.
III tarptautinis akordeonininkų konkursas DAUGAVPILS 2003 (Latvija), I vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas VYTAS RUŠĖNAS.

MARIUS LAURYNAITIS, Lietuvos muzikos akademijos II kurso magistrantas.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE (Italija), I vieta.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas STEFFANO BIZZARRI Morro D’Oro (Italija), III vieta.
Pedagogas profesorius EDUARDAS GABNYS.

MARTYNAS LEVICKIS, Šiaulių konservatorijos muzikos mokyklos 6 klasės moksleivis.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis – konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas STEFFANO BIZZARRI Morro D’Oro (Italija), I vieta.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ.

ANDRIUS MASLEKOVAS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos II kurso studentas.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis – konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas VYTAS RUŠĖNAS.

ARNAS MIKALKĖNAS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos III kurso studentas.
III tarptautinis akordeonininkų konkursas DAUGAVPILS 2003 (Latvija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė BIRUTĖ RUŠĖNIENĖ.

MARTYNAS NORVILAS, Lietuvos muzikos akademijos IV kurso studentas.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE (Italija), I vieta.
Pedagogas profesorius EDUARAS GABNYS.

KRISTINA PEČIUKONYTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis konkursas DI MUSICA DELLA VAL TIDONE(Italija), I vieta.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis – konkursas Kaune (Lietuva), III vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas VYTAUTAS ŽILINSKAS.

GINTARĖ STRAZDAITĖ, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė.
Tarptautinis konkursas DI MUSICA DELLA VAL TIDONE(Italija), I vieta.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas STEFFANO BIZZARRI Morro D’Oro (Italija), II vieta.
Pedagogas vyresnysis mokytojas RAIMONDAS SVIACKEVIČIUS.

VERONIKA VIRŽINTAITĖ, Plungės meno mokyklos 5 klasės moksleivė.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis – konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė VIOLETA NARVILIENĖ.

GRAŽVYDAS VOLKOVAS, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas STEFFANO BIZZARRI Morro D’Oro (Italija), I vieta.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė MARIJA MARTINKIENĖ.

Akordeonų kvintetas BALTIC INTERNATIONAL ACCORDION QUINTET
          EDUARDAS GABNYS (Lietuva, Vilnius),
          SERGEJ LICHAČIOV (Rusija, Sankt Peterburgas),
          GENADIJUS SAVKOVAS (Lietuva, Vilnius),
          SVETLANA STAVICKAJA (Latvija, Ryga),
          VLADIMIR UŠAKOV (Rusija, Sankt Peterburgas).
Tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta.

Šiaulių konservatorijos absolventų akordeonininkų ansamblis
          ZITA BRUŽIENĖ, Šiaulių II muzikos mokyklos vyresnioji mokytoja,
          JANINA MAŽONAITĖ, Šiaulių II muzikos mokyklos mokytoja,
          LINAS ONAITIS, Šiaulių II muzikos mokyklos mokytojas,
          VITALIJA PONELIENĖ, Šiaulių I muzikos mokyklos mokytoja metodininkė,
          DAIVA VASAUSKIENĖ, Šiaulių konservatorijos dėstytoja.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE (Italija), I vieta.
Pedagogė ansamblio vadovė dėstytoja DAIVA VASAUSKIENĖ.
Konkursui paruošė profesorius RIČARDAS SVIACKEVIČIUS.

Kanklininkė

AISTĖ BRUŽAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos III kurso studentė.
II tarptautinis daugiastygių liaudies instrumentų atlikėjų festivalis – konkursas Pskove
(Rusija), I vieta.
Pedagogė profesorė LINA NAIKELIENĖ.

Kanklių duetas

AISTĖ BRUŽAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos III kurso studentė.
JOLITA SIDORENKAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos III kurso studentė.
II tarptautinis daugiastygių liaudies instrumentų atlikėjų festivalis – konkursas Pskove
(Rusija), I vieta.
Pedagogė profesorė LINA NAIKELIENĖ.

Gitaristai

JONAS GADIŠAUSKAS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos IV kurso studentas.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta.
Pedagogė atestuota dėstytoja INGA RAGINIENĖ.

SOLVEIGA ŠVABAUSKAITĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja INGA RAGINIENĖ.

Dirigentas

MODESTAS PITRĖNAS, Lietuvos muzikos akademijos Meno aspirantūros II kurso aspirantas.
VII tarptautinis G.Fitelbergo dirigentų konkursas Katovicuose (Lenkija), I vieta ir aukso medalis.
Pedagogas profesorius JUOZAS DOMARKAS.

Chorai

Vilniaus ĄŽUOLIUKO muzikos mokyklos Jaunuolių choras ĄŽUOLIUKAS.
Tarptautinės chorų dienos Mainhausene (Vokietija), I vieta ir pagrindinis globėjo prizas.
Choro vadovas profesorius VYTAUTAS MIŠKINIS.

Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos LIEPAITĖS merginų choras.
V tarptautinis vaikų ir jaunimo chorų festivalis konkursas Vilniuje (Lietuva), Grand Prix.
III tarptautinis J.Brahms chorų festivalis – konkursas Wernigerode (Vokietija),
aukso diplomas.
Meno vadovas profesorius PETRAS VAILIONIS.
Konkursui paruošė mokytoja metodininkė, choro vadovė JOLITA VAITKEVIČIENĖ.

© 2019 Lietuvos muzikų rėmimų fondas, A. Smetonos g. 8-3, Vilnius 01115, tel. 2613171, el. p. fondas@lmrf.lt