Lietuvos muzikų rėmimų fondas
Lietuvos muzikų rėmimų fondas

TKL. 2012 m.

2012-ųjų metų muzikų – tarptautinių konkursų laureatų ir jų pedagogų
P A G E R B I M O   I Š K I L M Ė S  
vyko 

       2013 m. vasario 25 d., pirmadienį, 
       13 val. Lietuvos Respublikos Prezidento rūmų Baltojoje salėje 
       16 val. Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmuose 
       
       Vasario 26 d., antradienį, 11 val. Lietuvos Respublikos Seime

 
2012 m. tarptautinių konkursų laureatai.pdf

 

2012 metų muzikai, tarptautinių konkursų laureatai ir jų pedagogai

PIANISTAI

JURGIS ALEKNAVIČIUS, Sankt Peterburgo valstybinės N.Rimskio-Korsakovo konservatorijos aspirantas
Tarptautinis pianistų konkursas MALTA INTERNATIONAL MUSIC COMPETITION Valetoje (Malta), I vieta
Pedagogė profesorė NINA SERIOGINA

JULIJA BAGDONAVIČIŪTĖ, Kauno I muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
XXIII tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas FLAME 2012 Paryžiuje (Prancūzija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė RAMUTĖ PEČELIŪNIENĖ

VIKTORIJA BORISENKO, Kauno J. Gruodžio konservatorijos 12 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas ITALIA AWARD 2012 Pineto (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė LAIMA AKSAMITAUSKIENĖ

KRISTINA BUDVYTYTĖ, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto III kurso studentė
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Mänttä (Suomija),
I vieta su orkestru ir III vieta solo kategorijoje
Pedagogė profesorė TATJANA ROMAŠKINA

ADELĖ DAUNORAVIČIŪTĖ, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto IV kurso studentė
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Mänttä (Suomija), I vieta
Pedagogė profesorė TATJANA ROMAŠKINA

AUŠRINĖ GARSONAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentė
XVI tarptautinis pianistų ir fortepijoninių duetų konkursas PRO PIANO-ROMÂNIA Bukarešte (Rumunija), III vieta
Pedagogė profesorė BIRUTĖ VAINIŪNAITĖ

 SKAISTĖ MARIJA JEGELEVIČIŪTĖ, Kauno J. Gruodžio konservatorijos 12 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas ITALIA AWARD 2012 Pineto (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė LAIMA AKSAMITAUSKIENĖ

MONIKA JURGELIONYTĖ, Kauno I muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas ITALIA AWARD 2012 Pineto (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė LEOKADIJA KEPEŽINSKIENĖ

KOTRYNA KAKLAUSKAITĖ, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos II kurso magistrantė
Tarptautinis konkursas 21st CENTURY ART Vorzelyje (Ukraina), I vieta
Pedagogas profesorius SERGEJUS OKRUŠKO

GABIJA MAKNAVIČIŪTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 9 klasės moksleivė
IV tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas GIOVANI MUSICISTI Trevise (Italija), GRAND PRIX
Pedagogė docentė, mokytoja ekspertė ALBINA ŠIKŠNIŪTĖ

MONIKA MAŠANAUSKAITĖ, Kauno apskrities J.Naujalio muzikos gimnazijos 11 klasės moksleivė
III tarptautinis pianistų konkursas Augustave (Lenkija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ

NERINGA NAVAKAITĖ, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto II kurso magistrantė
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Mänttä (Suomija),
III vietos solo ir su orkestru kategorijose
Pedagogė profesorė TATJANA ROMAŠKINA

GRYTĖ NAVARDAUSKAITĖ, Kauno J. Gruodžio konservatorijos 12 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas ITALIA AWARD 2012 Pineto (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė LAIMA AKSAMITAUSKIENĖ

PAULINA OBUKHOVSKAJA, Kauno J. Gruodžio konservatorijos 10 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas CONCOURS MUSICAL DE FRANCE Rygoje (Latvija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė REDA STABINSKIENĖ

DANA PODRIABINKINA, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantė
Tarptautinis muzikų – atlikėjų ir kompozitorių konkursas ROMANTIZMAS: IŠTAKOS IR HORIZONTAI
Maskvoje (Rusija), I vieta
Pedagogė profesorė BIRUTĖ VAINIŪNAITĖ

PAULIUS RUDOKAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantas
Tarptautinis NORDIC pianistų konkursas Malmėje (Švedija), III vieta
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ

GABRIELĖ SUTKUTĖ, Kauno apskrities J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivė
XIV tarptautinis Europos muzikos konkursas CITTÀ DI MONCALIERI Turine (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ

MANTAS ŠERNIUS, Kauno apskrities J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivis
XIV tarptautinis Europos muzikos konkursas CITTÀ DI MONCALIERI Turine (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ

EDVINAS ŠVAIKOVSKI, konkurso metu Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 10 klasės moksleivis
Dabar – Varšuvos Z. Brzewskio specialiosios muzikos mokyklos 11 klasės moksleivis
Tarptautinis F. Šopeno jaunųjų pianistų konkursas Narvoje (Estija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė VIDA EMILIJA PREKERYTĖ

AKVILĖ ŠILEIKAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentė
XII tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta
Pedagogė docentė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ

AGOTA TAMELYTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 10 klasės moksleivė
IV tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas GIOVANI MUSICISTI Trevise (Italija), I vieta
Pedagogė docentė, mokytoja ekspertė ALBINA ŠIKŠNIŪTĖ

KAMILĖ ZAVECKAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 10 klasės moksleivė
Tarptautinis Smetanos pianistų konkursas Pilzene (Čekija), I vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja EGLĖ JURKEVIČIŪTĖ-NAVICKIENĖ

 

FORTEPIJONINIAI ANSAMBLIAI

JEKATERINA BIELIAUSKIENĖ, Lietuvos tautinių mažumų folkloro ir etnografijos centro specialistė
JULIJA MOROZOVA, Slavų tradicinės muzikos mokyklos mokytoja
XVI tarptautinis muzikos konkursas PIETRO ARGENTO Gioia del Colle (Italija), I vieta
XXII tarptautinis pianistų konkursas ROMA 2012 Romoje (Italija), III vieta

ADELĖ DAUNORAVIČIŪTĖ, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto IV kurso studentė
KRISTINA BUDVYTYTĖ, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto III kurso studentė
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Mänttä (Suomija), I vieta
Pedagogė profesorė TATJANA ROMAŠKINA

VIKTORIJA BORISENKO, Kauno J. Gruodžio konservatorijos 12 klasės moksleivė
MAŽVYDAS TAUTKUS, Kauno J. Gruodžio konservatorijos 12 klasės moksleivis
AGNĖ ZAVISTANAVIČIŪTĖ, Kauno J. Gruodžio konservatorijos 12 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas ITALIA AWARD 2012 Pineto (Italija), I vieta
Pedagogės mokytojos ekspertės VITA KARUŽAITĖ, LAIMA AKSAMITAUSKIENĖ

 

VARGONININKAI

KAROLINA JUODELYTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantė
XVIII tarptautinis L.Janačeko pianistų ir vargonininkų konkursas Brno (Čekija), III vieta
Pedagogė docentė VIRGINIJA SURVILAITĖ

RIMVYDAS MITKUS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantas
I tarptautinis J.Naujalio jaunųjų vargonininkų konkursas Vilniuje (Lietuva), I vieta
Pedagogė docentė VIRGINIJA SURVILAITĖ

 

SMUIKININKAI

IEVA DAUGIRDAITĖ, konkurso metu Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos moksleivė,
dabar Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentė
XVII tarptautinis stygininkų konkursas Toljatyje (Rusija), I vieta
Pedagogas profesorius JURGIS DVARIONAS

RŪTA MAŽOLYTĖ, konkurso metu Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos moksleivė,
dabar Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentė
IX tarptautinis B.Dvariono jaunųjų smuikininkų ir pianistų konkursas Vilniuje (Lietuva), GRAND PRIX
Pedagogas profesorius JURGIS DVARIONAS

 

ARFININKĖ

AGNĖ KEBLYTĖ, Briuselio karališkosios muzikos konservatorijos magistrantė
XVIII tarptautinis arfininkų konkursas Tel Avive (Izraelis), II vieta ir specialusis prizas
Pedagogė profesorė JANA BOUSKOVA

 

KAMERINIAI ANSAMBLIAI

LUKAS SMULSKIS (saksofonas), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 9 klasės moksleivis
ARTŪRAS DAUNYS (fortepijonas), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 8 klasės moksleivis
V tarptautinis atviras jaunųjų džiazo atlikėjų konkursas KALININGRADO CITY JAZZ (Rusija), GRAND PRIX
Pedagogas mokytojas OLEGAS MOLOKOJEDOVAS

ARTŪRAS ŠUKYS (klarnetas), Kauno apskrities J.Naujalio muzikos gimnazijos 12 klasės moksleivis
MANTAS ŠERNIUS (fortepijonas), Kauno apskrities J.Naujalio muzikos gimnazijos 12 klasės moksleivis
X tarptautinis vaikų ir jaunimo kamerinių ansamblių konkursas MUZIKUOJAME SU DRAUGAIS Rygoje (Latvija), I vieta
Pedagogė mokytoja DAIVA POVILAITIENĖ

MARTYNAS JOCAS (saksofonas), Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 10 klasės moksleivis
PAULIUS ANDERSSON (fortepijonas), Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivis
XII tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta
Pedagogė lektorė, meno licenciatė INDRĖ BAIKŠTYTĖ

SALOMĖJA KALVELYTĖ (fleita), Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
GRYTĖ NAVARDAUSKAITĖ (fortepijonas), Kauno J. Gruodžio konservatorijos 12 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas ITALIA AWARD 2012 Pineto (Italija), I vieta
Pedagogės mokytojos ekspertės VIDA ADOMAVIČIENĖ, LAIMA AKSAMITAUSKIENĖ

Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos 8 klasės moksleiviai ir mokytojai
VIKTORIJA MALECKAJA (kanklės)
MONIKA KONDRATAVIČIŪTĖ (kanklės)
AURĖJA PETRYLAITĖ (kanklės)
KLAIDAS KALINKINAS (birbynė)
JOLANTA ČEPAITIENĖ (kanklės), mokytoja
EGLĖ JANKUVIENĖ (kanklės), mokytoja
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), I vieta
Pedagogai vyresnioji mokytoja JALONTA ČEPAITIENĖ,
mokytojai metodininkai EGLĖ JANKUVIENĖ, ALFONSAS VIDUGIRIS

Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 8 klasės moksleiviai
ADELĖ ELVINA DUSEVIČIŪTĖ (fleita)
EDVINAS NAVICKIS (birbynė)
RŪTA MARCINKEVIČIŪTĖ (kanklės)
MARIJA JURGELEVIČ (fortepijonas)
V tarptautinis šiuolaikinės muzikos vaikams ir jaunimui kamerinių ansamblių konkursas
SIDABRINIS LANGAS Krokuvoje (Lenkija), I vieta
Pedagogai mokytojai ekspertai VIKTORIJA MARIJA ZABRODAITĖ, EUGENIJUS ČIPLYS,
mokytojos metodininkės VIRGINIJA ALENSKIENĖ, ALA VASILIONKAITIENĖ

KRISTINA ANUSEVIČIŪTĖ (smuikas), Kauno apskrities J.Naujalio muzikos gimnazijos 10 klasės moksleivė
SAULĖ BEREZINAITĖ (fortepijonas), Kauno apskrities J.Naujalio muzikos gimnazijos 10 klasės moksleivė
IX tarptautinis muzikos konkursas CITTÀ DI PESARO (Italija), GRAND PRIX
Pedagogės mokytoja metodininkė AUDRONĖ TAMULIENĖ, mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ

STASYS MAKŠTUTIS (klarnetas), Kauno apskrities J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivis
GABRIELĖ SUTKUTĖ (fortepijonas), Kauno apskrities J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivė
XXIV tarptautinis Europos muzikos konkursas CITTÀ DI MONCALIERI Turine (Italija), I vieta
Pedagogai mokytojai ekspertai VITALIUS ŽEMAITIS, BIRUTĖ KUMPIKIENĖ

ANTANAS MAKŠTUTIS (klarnetas), Londono karališkosios muzikos akademijos II kurso studentas
STASYS MAKŠTUTIS (klarnetas), Kauno apskrities J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivis
XXIV tarptautinis Europos muzikos konkursas CITTÀ DI MONCALIERI Turine (Italija), I vieta
Pedagogai MARK van de WIEL, mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS

 

KLARNETININKAI

IGNAS DANIULIS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos 12 klasės moksleivis
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Vienoje (Austrija), I vieta
Pedagogas GIEDRIUS VAZNYS

ANTANAS MAKŠTUTIS, Londono Karališkosios muzikos akademijos II kurso studentas
XXIV tarptautinis Europos muzikos konkursas CITTÀ DI MONCALIERI Turine (Italija), I vieta
Pedagogas MARK van de WIEL

JONAS MORKŪNAS, Kauno I muzikos mokyklos 12 klasės moksleivis
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Vienoje (Austrija), I vieta
Pedagogas mokytojas ekspertas KĘSTUTIS BLIUJUS

SIMONAS TAMULIS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos 12 klasės moksleivis
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Vienoje (Austrija), I vieta
Pedagogas mokytojas ekspertas KĘSTUTIS BLIUJUS

GIEDRIUS VAZNYS , Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentas
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Vienoje (Austrija), I vieta
Pedagogas profesorius ALGIRDAS BUDRYS

 

TRIMITININKAI

EUGENIJUS KORABLIKOVAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentas
VII tarptautinis K. Ozolo konkursas JAUNAIS TROMPETISTS Jēkabpils (Latvija), III vieta
Pedagogas lektorius LAURYNAS LAPĖ

AUGUSTINAS MALIKĖNAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos IV kurso studentas
VII tarptautinis K. Ozolo konkursas JAUNAIS TROMPETISTS Jēkabpils (Latvija), II vieta
Pedagogas docentas ADOMAS KONTAUTAS

VYTAUTAS MILIEŠKA, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentas
VII tarptautinis K. Ozolo konkursas JAUNAIS TROMPETISTS Jēkabpils (Latvija), I vieta
XXIII tarptautinis trimitininkų konkursas TRUMPET TALENTS TALLINN 2012 Taline (Estija), II vieta
Pedagogas docentas ADOMAS KONTAUTAS

KRISTIJONAS SAKALAUSKAS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivis
XXIII tarptautinis trimitininkų konkursas TRUMPET TALENTS TALLINN 2012 Taline (Estija), II vieta
Pedagogas vyresnysis mokytojas ARETAS BARANAUSKAS

 

FLEITININKAI

VYTENIS GURSTIS, konkurso metu Londono karališkosios muzikos akademijos IV kurso studentas
Dabar Kelno aukštosios muzikos ir šokio akademijos magistrantas
Britų fleitininkų asociacijos tarptautinis konkursas JAUNIEJI ARTISTAI 2012 Londone (D.Britanija), I vieta
Pedagogas OBE, profesorius WILLIAM BENNETT

SALOMĖJA KALVELYTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas ITALIA AWARD 2012 Pineto (Italija), GRAND PRIX
Pedagogė mokytoja ekspertė VIDA ADOMAVIČIENĖ

 

BIRBYNININKAI

VYTAUTAS KIMINIUS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentas
IV tarptautinis konkursas-festivalis RENESANSAS Gyumri (Armėnija), I vieta
Pedagogas lektorius KĘSTUTIS LIPEIKA

BIRBYNININKŲ ANSAMBLIS
Klaipėdos universiteto Menų fakulteto birbynininkų trio
ROKAS ALEKSANDRAVIČIUS, III kurso studentas
IRMANTAS MIKALONIS, IV kurso studentas
GEDVYDAS PUŠKORIUS, IV kurso studentas
XXII tarptautinis jaunųjų muzikos atlikėjų konkursas CITTÀ DI BARLETTA Barletoje (Italija), III vieta
Pedagogas profesorius VYTAUTAS TETENSKAS

 

AKORDEONININKAI

EGLĖ BARTKEVIČIŪTĖ, Šiaulių S.Sondeckio menų mokyklos 10 klasės moksleivė
Tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), GRAND PRIX ir
I vieta klasikinės muzikos kategorijoje
XXX tarptautinis festivalis-konkursas PÄRNU AKORDIONIMUUSIKA Pärnu (Estija), GRAND PRIX
V atviras akordeonininkų konkursas MOIJ SIABRA-BAJAN Gomelyje (Baltarusija), GRAND PRIX
XVII tarptautinis akordeonininkų konkursas SANOK 2012 (Lenkija), I vieta
XXI tarptautinis akordeono muzikos konkursas-festivalis Przemysl (Lenkija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

AUDRIUS DAUČIANSKAS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos 11 klasės moksleivis
Tarptautinis konkursas ITALIAN AWARD 2012 Pineto (Italija), GRAND PRIX
Pedagogė mokytoja ekspertė GRAŽINA LUKOŠIENĖ

VADIMS KARNICKIS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentas
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), I vieta
XII tarptautinis pramoginės ir populiarios akordeono muzikos konkursas Gižicke (Lenkija), II vieta
Pedagogas docentas RAIMONDAS SVIACKEVIČIUS

ISLANDA KAUŠIŪTĖ, Kauno J.Gruodžio konservatorijos 9 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas ITALIAN AWARD 2012 Pineto (Italija), GRAND PRIX
Pedagogė mokytoja ekspertė GRAŽINA LUKOŠIENĖ

TADAS MOTIEČIUS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentas
Tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), GRAND PRIX lengvosios ir
I vieta klasikinės muzikos kategorijose
Pedagogai mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ, docentas RAIMONDAS SVIACKEVIČIUS

LAIMONAS SALIJUS, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos III kurso studentas
Pasaulio akordeonininkų čempionatas PASAULIO TROFĖJUS Spokane (JAV), III vieta
Pedagogas docentas KAZYS STONKUS

DOMANTĖ VABUOLAITĖ, Kauno rajono Garliavos meno mokyklos išplėstinio skyriaus moksleivė
III tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas ANTONIO SALIERI (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė VIOLETA GADLIAUSKIENĖ

MARTYNAS VAIČEKAUSKAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentas
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), III vieta
Pedagogas docentas RAIMONDAS SVIACKEVIČIUS

DOMANTAS ZUBRICKIS, Ukmergės meno mokyklos 7 klasės moksleivis
III tarptautinis akordeonininkų konkursas AKORDEON ART Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina), I vieta
X tarptautinis muzikos solistų akordeonininkų konkursas NAUJENE 2012 Daugpilyje (Latvija), II vieta
Pedagogas mokytojas ekspertas VALENTINAS PETRAS PLISKUS

 

AKORDEONININKŲ KVARTETAS

Šiaulių S.Sondeckio menų mokyklos moksleiviai
AUSTĖJA ADOMAITYTĖ, 10 klasė
EGLĖ BARTKEVIČIŪTĖ, 10 klasė
TAUTVYDAS MALŪKAS, 11 klasė
KRISTINA ŠEMETAITĖ, 11 klasė
XXX tarptautinis festivalis-konkursas PÄRNU AKORDIONIMUUSIKA Pärnu (Estija), GRAND PRIX
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

 

AKORDEONININKŲ KVINTETAI

Kvintetas MOZAIKA
ZITA BRUŽIENĖ, Šiaulių 2-osios muzikos mokyklos mokytoja
JANINA MAŽONAITĖ, Šiaulių 2-osios muzikos mokyklos mokytoja
LINAS ONAITIS, Šiaulių 2-osios muzikos mokyklos mokytojas
JŪRATĖ TRIMAILOVIENĖ, Mažeikių V.Klovos muzikos mokyklos mokytoja
DAIVA VASAUSKIENĖ, Šiaulių S.Sondeckio menų mokyklos mokytoja
Tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), I vieta

Vilniaus J.Tallat-Kelpšos konservatorijos 12 klasės moksleiviai
GRETA ANTONEVIČ
SVAJŪNAS ILČIUKAS
JULIUS IVAŠKEVIČIUS
DŽIUGAS KONDRATAVIČIUS
ASTA MALČIAUSKAITĖ
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), I vieta
XVII tarptautinis akordeonininkų konkursas SANOK 2012 (Lenkija), I vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja RITA AUKSORIŪTĖ

 

DAINININKAI

ANDREJUS APŠEGA, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos II kurso magistrantas
XVI tarptautinis romansų atlikėjų konkursas ROMANSIDA Maskvoje (Rusija), III vieta
Pedagogės profesorė SABINA MARTINAITYTĖ, lektorė AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ

MANTAS GACEVIČIUS, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos II kurso magistrantas
Tarptautinis konkursas 21 st. CENTURY ART Vorzelyje (Ukraina), GRAND PRIX
II tarptautinis L.ALEXANDROVSKAYA vokalistų konkursas Minske (Baltarusija), III vieta
Pedagogės profesorė SABINA MARTINAITYTĖ, lektorė AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ 

ERIKA GRIGAITYTĖ, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos dėstytoja-asistentė
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Lonigo (Italija), II vieta
Pedagogės profesorė SABINA MARTINAITYTĖ, lektorė AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ

VIKTORIJA MIŠKŪNAITĖ, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė
V tarptautinis kamerinio dainavimo konkursas BEATRIČĖ, II vieta ir specialusis prizas
Pedagogė docentė ASTA KRIKŠČIŪNAITĖ 

ILONA PLIAVGO, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso magistrantė
V tarptautinis solo dainininkų konkursas BRUNA ŠPILER (Juodkalnija), I vieta
Pedagogė docentė JOLANTA ČIURILAITĖ 

AISTĖ PILIBAVIČIŪTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos IV kurso studentė
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Lonigo (Italija), II vieta
Pedagogė lektorė JULIJA STUPNIANEK-KALĖDIENĖ

ARNOLDAS STONYS, Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos II kurso studentas
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGY Lonigo (Italija), I vieta
Pedagogės profesorė SABINA MARTINAITYTĖ, lektorė AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ 

MINDAUGAS ZIMKUS, Kauno valstybinio muzikinio teatro solistas
V tarptautinis kamerinio dainavimo konkursas BEATRIČĖ, GRAND PRIX 

STEPONAS ZONYS, Klaipėdos Universiteto Menų fakulteto I kurso studentas
VII atviras tarptautinis vaikų ir jaunimo vokalistų konkursas LAKŠTINGALĖLĖ Kaliningrade (Rusija), GRAND PRIX
Pedagogas mokytoja metodininkas VYTAUTAS KLIUKINSKAS

 

CHORINIO DAINAVIMO ANSAMBLIS

Lietuvos vaikų ir jaunimo centro choras KIVI
VILTĖ GASPARAVIČIŪTĖ
ADELĖ INČIŪRAITĖ
RUGILĖ INČIŪRAITĖ
MIGLĖ JEREMIČIŪTĖ
KOTRYNA KIRLIAUSKAITĖ
IEVA KURLIANSKYTĖ
GERTRŪDA NARKEVIČIŪTĖ
AKVILĖ PULUIKYTĖ
LAURA SABONYTĖ
VASARĖ STAKUTYTĖ
GABRIELĖ URBONAITYTĖ
Pasaulinės chorų žaidynės Cincinatyje (JAV), Aukso medaliai – Jazz ir Pop kategorijose,
Sidabro medalis – Folkloro kategorijoje
Pedagogė mokytoja ekspertė DANGUOLĖ AUKSELIENĖ

© 2018 Lietuvos muzikų rėmimų fondas, A. Smetonos g. 8-3, Vilnius 01115, tel. 2613171, el. p. fondas@lmrf.lt