Lietuvos muzikų rėmimų fondas
Lietuvos muzikų rėmimų fondas

TKL. 2004 m.

Muzikai - 2004 m. tarptautinių konkursų Grand Prix ir I-ųjų vietų laureatai ir jų pedagogai

Pianistai

EGLĖ ANDREJEVAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantė.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina),
koncertmeisterių grupėje I vieta.
Pedagogė docentė IRENA USS – ARMONIENĖ.

AUŠRINĖ AURELIJA APANAVIČIŪTĖ, Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės
muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su
kameriniu orkestru konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva),
I premijos laureatė.
I tarptautinis vokiečių ir austrų muzikos jaunųjų pianistų konkursas Vilniuje (Lietuva),
III vieta.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

JULIJA ASANOVIČIŪTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantė.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina),
koncertmeisterių grupėje I vieta.
Pedagogė docentė VIRGINIJA SKAISTĖ DABKUTĖ.

EUGENIJA BAIDAKOVA, Kauno I muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė.
Tarptautinis A.Skriabino pianistų konkursas Paryžiuje (Prancūzija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė SVETLANA MAŽEIKIENĖ.

INDRĖ BAIKŠTYTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso aspirantė.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina),
koncertmeisterių grupėje I vieta.
Pedagogė docentė IRENA USS – ARMONIENĖ.

SONDRITA BEINARYTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 2 klasės moksleivė.
VII tarptautinis N.Rubinšteino pianistų konkursas Bagnolete (Prancūzija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė LIUDMILA RAGOŽINA.

AUŠRA BERNATAVIČIŪTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso aspirantė.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina),
koncertmeisterių grupėje Grand Prix.
Pedagogė docentė VIRGINIJA SKAISTĖ DABKUTĖ.

DAMIAN BORKOVSKI, Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos
7 klasės moksleivis.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su
kameriniu orkestru konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva),
Grand Prix.
Pedagogas mokytojas OLEGAS MOLOKOJEDOVAS.

ARETAS BOTYRIUS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 4 klasės moksleivis.
Konkurse dalyvavo būdamas Kauno J.Naujalio menų gimnazijos moksleiviu.
VII tarptautinis N.Rubinšteino pianistų konkursas Bagnolete (Prancūzija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja AUDRA TELKSNYTĖ.
Konkursui paruošė mokytoja ekspertė TATJANA MURAŠKO.

JUSTĖ DOBILIAUSKAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis A.Skriabino pianistų konkursas Paryžiuje (Prancūzija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė RASA RASIMAVIČIENĖ.

KOTRYNA GEDIMINAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su
kameriniu orkestru konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva),
Grand Prix.
Pedagogė docentė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ.

DENIS GROCKIJ, Maskvos Gnesinų muzikos akademijos (Rusija) II kurso studentas.
Tarptautinis atlikėjų ir pedagogų konkursas Jyvaskyla (Suomija), I vieta ir Grand Prix.
IV tarptautinis jaunimo konkursas ISPOLNITEL – KOMPOZITOR Sankt Peterburge
(Rusija), II vieta.
Pedagogė profesorė VERA NOSINA.

KRISTINA IVANAUSKAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su
kameriniu orkestru konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva),
I premijos laureatė.
Pedagogė docentė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ.

ALA JAKUBOVSKAJA, Visagino Č.Sasnausko muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė.
I tarptautinis A.Dvarionaitės jaunųjų pianistų ir mokytojų konkursas-festivalis Visagine
(Lietuva), I premijos laureatė.
Pedagogė mokytoja metodininkė LEILA URMANOVA.

GRETA JUKNAITĖ, Kauno VYTURIO vidurinės mokyklos 5 klasės moksleivė.
Tarptautinis G.Gaubert Prancūzijos muzikos konkursas Rygoje (Latvija),
finalininkės medalis.
Pedagogė mokytoja ekspertė VITA KARUŽAITĖ.

TAURAS KALASAUSKAS, Kauno I muzikos mokyklos 6 klasės moksleivis.
II tarptautinis muzikos mokyklų konkursas JAUNASIS KONCERTMEISTERIS
Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė TERESĖ ZUBAUSKAITĖ.

MARKAS KANTOROVIČ, Kauno J.Naujalio menų gimnazijos 4 klasės moksleivis.
VII tarptautinis N.Rubinšteino pianistų konkursas Bagnolete (Prancūzija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ.

JULIUS KIGAS, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivis.
VII tarptautinis N.Rubinšteino pianistų konkursas Bagnolete (Prancūzija), I vieta.
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas AMADEUS 2004 Brno (Čekija), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė LILIJA VASNEVSKAJA.

DAUMANTAS KIRILAUSKAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojas.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su
kameriniu orkestru konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva),
Grand Prix.

MARIUS LATINIS, Vilniaus ĄŽUOLIUKO muzikos mokyklos 3 klasės moksleivis.
I tarptautinis šiuolaikinės lietuviškos fortepijoninės muzikos festivalis – konkursas Vilniuje (Lietuva), I vieta.
Pedagogė mokytoja ALDONA ŠALIAMORIENĖ.

MONIKA LAUKAITYTĖ, Kauno J.Naujalio menų gimnazijos 10 klasės moksleivė.
II tarptautinis pianistų konkursas GIOVANI TALENTI – PIA TEBALDINI Brescia
(Italija), I vieta ir Grand Prix.
Pedagogė mokytoja ekspertė RASA KRĖPŠTIENĖ.

INGA LIUKAITYTĖ, Kauno J.Naujalio menų gimnazijos 6 klasės moksleivė.
II tarptautinis konkursas GRADUS AD PARNASSUM Kaune (Lietuva),
II vieta ir specialus prizas.
X tarptautinis pianistų konkursas KONZERTEUM 2004 Maratone (Graikija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė AUDRONĖ ONA PAŠKAUSKIENĖ.

MONIKA MASIULIONYTĖ, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos
5 klasės moksleivė.
Tarptautinis konkursas DI MUSICA DELLA VAL TIDONE (Italija), I vieta.
VII tarptautinis N.Rubinšteino pianistų konkursas Bagnolete (Prancūzija), III vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė REGINA MALINAUSKIENĖ.

MONIKA MAŠANAUSKAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
Tarptautinis A.Skriabino pianistų konkursas Paryžiuje (Prancūzija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja EDITA MATULIONIENĖ.

EGLĖ MAŽUKNAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis A.Skriabino pianistų konkursas Paryžiuje (Prancūzija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė LEOKADIJA KEPEŽINSKIENĖ.

VAIVA MAŽULYTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentė.
Konkurse dalyvavo būdama Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos moksleive.
II tarptautinis pianistų konkursas GIOVANI TALENTI – PIA TEBALDINI Brescia
(Italija), I vieta.
Pedagogas docentas ZBIGNEVAS IBELHAUPTAS.
Konkursui paruošė mokytoja ekspertė RASA KRĖPŠTIENĖ.

JUSTINAS PALIONIS, Kauno VYTURIO vidurinės mokyklos 5 klasės moksleivis.
Tarptautinis G.Gaubert Prancūzijos muzikos konkursas Rygoje (Latvija), I laipsnio medalis.
Pedagogė mokytoja ekspertė ALDONA DIDŽIULYTĖ.

DEIMANTĖ PRANCKEVIČIŪTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos
7 klasės moksleivė.
IV Europos muzikos apdovanojimas MENDELSSOHN CUP Taurisane (Italija),
I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ.

AUKSĖ PRANEVIČIŪTĖ, Kauno J.Naujalio menų gimnazijos 3 klasės moksleivė.
Tarptautinis G.Gaubert Prancūzijos muzikos konkursas Rygoje (Latvija),
finalininkė „labai gerai”.
Pedagogė mokytoja metodininkė AUDRONĖ ONA PAŠKAUSKIENĖ.

ADOMAS PRASPALIAUSKIS, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos
3 klasės moksleivis.
I tarptautinis vokiečių ir austrų muzikos jaunųjų pianistų konkursas Vilniuje (Lietuva),
I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė JELENA MALINA.

VILMA PEČIUKONYTĖ, Vilniaus IV muzikos mokyklos mokytoja.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui
su kameriniu orkestru konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva),
I premijos laureatė.
Konkursui paruošė profesorė BIRUTĖ VAINIŪNAITĖ.

ANDRIUS RACEVIČIUS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos
12 klasės moksleivis.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui
su kameriniu orkestru konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva),
I premijos laureatas.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

GABIJA RAŽAITYTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklą baigė 2004 m.
Konkurse dalyvavo būdama Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos moksleive.
II tarptautinis muzikos mokyklų konkursas JAUNASIS KONCERTMEISTERIS Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė LIUDMILA RAGOŽINA.

GABIJA RIMKUTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentė.
X tarptautinis pianistų konkursas KONZERTEUM 2004 Maratone (Graikija), I vieta.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

GINTARĖ RUDAITYTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 12 klasės moksleivė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru
konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I premijos laureatė.
VII tarptautinis N.Rubinšteino pianistų konkursas Bagnolete (Prancūzija), I vieta.
Pedagogė docentė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ.
Konkursams paruošė docentė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ irprofesorė VERONIKA VITAITĖ.

PAULIUS RUDOKAS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 9 klasės moksleivis.
II tarptautinis konkursas GRADUS AD PARNASSUM Kaune (Lietuva), Grand Prix.
I tarptautinis A.Dvarionaitės jaunųjų pianistų ir mokytojų konkursas – festivalis Visagine (Lietuva), laureatas.
Pedagogė mokytoja ekspertė MILDA LAPĖNAITĖ.

LAURA SIMAITYTĖ, Panevėžio muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė.
I tarptautinis šiuolaikinės lietuviškos fortepijoninės muzikos festivalis – konkursas Vilniuje (Lietuva), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė KORNELIJA ADAMONIENĖ.

EKVILIJA SLIVINSKAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui
su kameriniu orkestru konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva),
Grand Prix.
Pedagogė profesorė BIRUTĖ VAINIŪNAITĖ.

SANDRA ŠERKŠNYTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 10 klasės moksleivė.
XXXVII tarptautinis pianistų konkursas VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE
Ustyje prie Labės (Čekija), I vieta.
IV Europos muzikos apdovanojimas MENDELSSOHN CUP Taurisane (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ.

ARMANTAS VARNAS, Kauno VYTURIO vidurinės mokyklos 7 klasės moksleivis.
Tarptautinis G.Gaubert Prancūzijos muzikos konkursas Rygoje (Latvija),
finalininkė „labai gerai”.
Pedagogė mokytoja ekspertė ALDONA DIDŽIULYTĖ.

GRETA ŽUKAUSKAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis A.Skriabino pianistų konkursas Paryžiuje (Prancūzija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė SVETLANA MAŽEIKIENĖ.

Fortepijoniniai ansambliai

JEKATERINA ALIPOVA, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentė.
JULIJA MOROZOVA, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentė.
IV Kauno tarptautinis fortepijoninių duetų konkursas (Lietuva), I vieta.
Pedagogė docentė RŪTA IBELHAUPTIENĖ.

VIDAS BAREIKIS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 12 klasės moksleivis.
RASA VITKAUSKAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 12 klasės moksleivė.
IV Europos muzikos apdovanojimas MENDELSSOHN CUP Taurisane (Italija),
II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ.

AKVILĖ ČERKAUSKAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
BRIGITA JURKONYTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
I tarptautinis konkursas MUZIKUOJAME DVIESE Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė LILIJA VASNEVSKAJA.

RAIMUNDAS FERULIOVAS, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 9 klasės moksleivis.
GARI LIBSON, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 7 klasės moksleivis.
I tarptautinis konkursas MUZIKUOJAME DVIESE Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja BIRUTĖ ŠIRVINSKIENĖ.

GRETA JUKNAITĖ, Kauno VYTURIO vidurinės mokyklos 4 klasės moksleivė.
AUKSĖ PRANEVIČIŪTĖ, Kauno VYTURIO vidurinės mokyklos 3 klasės moksleivė.
Tarptautinis G.Gaubert Prancūzijos muzikos konkursas Rygoje (Latvija), finalininkės „labai gerai”.
Pedagogė mokytoja ekspertė VITA KARUŽAITĖ.

JELENA KLADČENKO, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
MONIKA MASIULIONYTĖ, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
Tarptautinis konkursas DI MUSICA DELLA VAL TIDONE (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė REGINA MALINAUSKIENĖ.

GABRIELĖ LELYTĖ, Panevėžio muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
ADOMAS PAJĖDA, Panevėžio muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
IV Kauno tarptautinis fortepijoninių duetų konkursas (Lietuva), I vieta.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su
kameriniu orkestru konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta.
Pedagogės mokytoja ekspertė GRAŽINA BELECKIENĖ,
mokytoja metodininkė LIDIJA DUIKOVA.

JULIUS KIGAS, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivis.
MARTYNA KUČINSKAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
I tarptautinis konkursas MUZIKUOJAME DVIESE Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogės mokytoja metodininkė LILIJA VASNEVSKAJA,
vyresnioji mokytoja AUŠRA KUČINSKIENĖ.

Smuikininkai

AISTĖ BIRVYDAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 9 klasės moksleivė.
XIV jaunųjų muzikų konkursas CITTĄ DI BARLETTA (Italija), I vieta.
Pedagogė docentė UNDINĖ JAGĖLAITĖ.

LINA MARIJA DOMARKAITĖ, Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos 9 klasės moksleivė.
II tarptautinis konkursas GRADUS AD PARNASSUM Kaune (Lietuva),
I vieta ir specialus prizas.
Pedagogė mokytoja metodininkė SAULUTĖ DOMARKIENĖ.

ALGIRDAS GALDIKAS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 8 klasės moksleivis.
XIV jaunųjų muzikų konkursas CITTĄ DI BARLETTA (Italija), Grand Prix.
Pedagogė docentė UNDINĖ JAGĖLAITĖ.

DOMAS JUŠKYS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentas.
Tarptautinis konkursas Gerardne (Prancūzija), I vieta.
Pedagogas lektorius MARTYNAS ŠVĖGŽDA VON BEKKER.

ELENA MARCINKEVIČIŪTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantė.
XIV jaunųjų muzikų konkursas CITTĄ DI BARLETTA (Italija), I vieta.
Pedagogė docentė UNDINĖ JAGĖLAITĖ.

IEVA MIKAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantė.
XIV jaunųjų muzikų konkursas CITTĄ DI BARLETTA (Italija), I vieta.
Pedagogė docentė UNDINĖ JAGĖLAITĖ.

DAINIUS PESECKAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentas.
XIV jaunųjų muzikų konkursas CITTĄ DI BARLETTA (Italija), Grand Prix.
Pedagogė docentė UNDINĖ JAGĖLAITĖ.

MIGLĖ SERAPINAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso magistrantė.
Tarptautinis konkursas Gerardne (Prancūzija), I vieta.
Pedagogas lektorius MARTYNAS ŠVĖGŽDA VON BEKKER.

DALIA SIMAŠKAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 9 klasės moksleivė.
XIV jaunųjų muzikų konkursas CITTĄ DI BARLETTA (Italija), I vieta.
Pedagogė docentė UNDINĖ JAGĖLAITĖ.

JUSTINA ZAJANČAUSKAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos
12 klasės moksleivė.
Tarptautinis B.Dvariono jaunųjų pianistų ir smuikininkų konkursas Vilniuje (Lietuva), Grand Prix.
Pedagogas profesorius JURGIS DVARIONAS.

RASA ŽUKAUSKAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 12 klasės moksleivė.
XIV jaunųjų muzikų konkursas CITTĄ DI BARLETTA (Italija), Grand Prix.
Pedagogė docentė UNDINĖ JAGĖLAITĖ.

Smuikininkų ansamblis

Kauno I muzikos mokyklos smuikininkų ansamblis
JUSTINA GIEDRAITYTĖ,
MONIKA GRUŠAUSKAITĖ,
ŽYGIMANTAS KONDRATAVIČIUS,
MONIKA KRŪVELYTĖ,
AUŠRA KAZLAUSKAITĖ,
ROBERTAS KVETKAUSKAS,
INGA LAURINĖNAITĖ,
JUSTINA RAIŽYTĖ.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos festivalis – konkursas
MUZIKOS TILTAI Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogės mokytojos metodininkės RŪTA BIMBAITĖ,
DIANA GALDIKIENĖ,VIOLETA POLIANSKIENĖ.

Violončelininkas

POVILAS JACUNSKAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos IV kurso studentas.
Tarptautinis K.Davidovo violončelininkų konkursas Kuldigoje (Latvija), I vieta.
Pedagogas dėstytojas asistentas EDMUNDAS KULIKAUSKAS.
Konkursui paruošė profesorė SILVIJA SONDECKIENĖ.

Fleitininkai

LINA LISAUSKAITĖ, Kauno J.Gruodžio konservatorijos IV kurso studentė.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), I vieta.
Pedagogas docentas LIONGINAS ČIAPAS.

IEVA RIMKUTĖ, Kauno I muzikos mokyklos 9 klasės moksleivė.
XIV jaunųjų muzikų konkursas CITTĄ DI BARLETTA (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė LIDIJA GOMOLICKAITĖ – GRUDZINSKAITĖ.

Obojininkas

VIKTOR PALEJ, Kauno J.Gruodžio konservatorijos II kurso studentas.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), I vieta.
Pedagogas dėstytojas STASYS KRAUJELIS.

Klarnetininkai

JONAS BARZDŽIUS, Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos 11 klasės moksleivis.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), I vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas AUDRONIUS DAUKŠYS.

ANDRIUS BERNOTAITIS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentas.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina),
Grand Prix.
Pedagogas profesorius ALGIRDAS BUDRYS.

ŽILVINAS BRAZAUSKAS, Kauno J.Naujalio menų gimnazijos 7 klasės moksleivis.
II tarptautinis konkursas GRADUS AD PARNASSUM Kaune (Lietuva), Grand Prix.
Pedagogas mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS.

VYTAUTAS GIEDRAITIS, Kauno J.Naujalio menų gimnazijos 7 klasės moksleivis.
II tarptautinis konkursas GRADUS AD PARNASSUM Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogas mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS.

EVALDAS ŠKIMELIS, Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijos 12 klasės moksleivis.
VI tarptautinis E.Mednio konkursas JAUNAIS KLARNETISTS Rūjienoje (Latvija),
I vieta.
Pedagogas vyresnysis dėstytojas ANTANAS MILERIUS.

MYKOLAS KARIJOTAS VILYS, Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos 7 klasės moksleivis.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), I vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas AUDRONIUS DAUKŠYS.

Fagotininkas

IGNAS MAŽVILA, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentas.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), I vieta.
Pedagogas profesorius JUOZAS SLANKAUSKAS.

Valtornininkė

IEVA PRANEVIČIŪTĖ, Vilniaus B.Jonušo muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė.
Tarptautinis J.Jurjano konkursas JAUNAIS MEŽRADZNIEKS Erglyje (Latvija),
I vieta.
Pedagogas mokytojas ekspertas VILIMANTAS VITARTAS.

Kameriniai ansambliai

DIANA MOUVAD (smuikas), Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
ŽYGINTAS KARALIUS, (fortepijonas), Kauno I muzikos mokyklos 3 klasės moksleivis.
II tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos festivalis – konkursas Alytuje (Lietuva), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė SVETLANA MAŽEIKIENĖ.

ŽIVILĖ RUŠĖNAITĖ (smuikas), Kauno I muzikos mokyklos 11 klasės moksleivė.
RŪTA BARISAITĖ (fortepijonas), Kauno I muzikos mokyklos 12 klasės moksleivė.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos festivalis – konkursas MUZIKOS TILTAI Kaune (Lietuva), I vieta.
Tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas San Bartolomeo (Italija), III vieta.
Pedagogės mokytoja ekspertė LORETA KRIVAITIENĖ, mokytoja metodininkėVIOLETA POLIANSKIENĖ.

DIMITRIJ BEREZIN (violončelė), Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos
7 klasės moksleivis.
PAVEL ČUMAKOV (akordeonas), Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos
7 klasės moksleivis.
X tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTĄ DI MONTESE (Italija), I vieta.
Pedagogės mokytoja ekspertė TATJANA KUC,mokytoja metodininkė ELENA BEREZINA.

JUSTINA ORLOVSKYTĖ (fleita), Vilniaus konservatorijos 11 klasės moksleivė.
INESA KATINAITĖ (fortepijonas), Vilniaus konservatorijos 11 klasės moksleivė.
II tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos festivalis – konkursas Alytuje (Lietuva), I vieta.
Pedagogė dėstytoja LAIMA ŠULSKUTĖ.

VIKTORAS KUSAS (klarnetas), Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijos 12 klasės moksleivis.
VIRGINIJA RUZGIENĖ (fortepijonas), Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijos dėstytoja.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva),
Grand Prix.
Pedagogas vyresnysis dėstytojas ANTANAS MILERIUS.

JEVARAS JASINSKAS (trombonas), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 8 klasės moksleivis.
ZURIDA DAROVA (fortepijonas), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos festivalis – konkursas
MUZIKOS TILTAI Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogai vyresnysis mokytojas ALGIRDAS ŠUMINAS ir
mokytoja ekspertėTATJANA RADOVIČ.

LINA ŽILINSKAITĖ (kanklės), Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
RIMANTĖ BIELIAUSKAITĖ (fortepijonas), Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
I tarptautinis konkursas MUZIKUOJAME DVIESE Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogės mokytoja metodininkė JURGA SENKUTĖ ir
vyresnioji mokytoja ZITA KUČINSKAITĖ.

GINTAUTAS NIKOLSKIS (birbynė), Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos
9 klasės moksleivis.
INDRĖ MATUKEVIČIŪTĖ (fortepijonas), Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 9 klasės moksleivė.
I tarptautinis konkursas MUZIKUOJAME DVIESE Kaune (Lietuva), Grand Prix.
Pedagogai mokytojai metodininkai LILIJA VASNEVSKAJA, NARUTIS BAGINSKAS.

Fortepijoninis trio PAV’ARTA
EDVARDAS ARMONAS (violončelė), Kiolno (Vokietija) aukštosios muzikos mokyklos II kurso aspirantas.
ALINA–Luciana TAMBREA (smuikas), Kiolno (Vokietija) aukštoji muzikos mokykla.
MARIA PANAYIOTIDOU (fortepijonas), Briuselio Karališkoji konservatorija.
XIV tarptautinis kamerinės muzikos konkursas Teselonikuose (Graikija), I vieta.
Pedagogas profesorius FRANS HELMERSON.
Konkursui paruošė profesorius RIMANTAS ARMONAS.

Vokalistai

LINA GURINA, Visagino Č.Sasnausko muzikos mokyklos 9 klasės moksleivė.
VI tarptautinis vaikų ir jaunimo kūrybos konkursas – festivalis NAŠA ZEMLIA – UKRAINA Jaltoje – Arteke (Ukraina), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė VITA PIMPIENĖ.

MILDA JUCIŪTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 1 klasės moksleivė.
I tarptautinis jaunųjų dainininkų konkursas – festivalis DAINA MIESTUI Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja LAIMA KERPAUSKAITĖ.

JURGITA PAVALKIŪTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantė.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina),
Grand Prix.
Pedagogė docentė IRENA ARGUSTIENĖ.

RAMINTA VAICEKAUSKAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantė.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina),
Grand Prix.
III tarptautinis J.Vitolo vokalistų konkursas Rygoje (Latvija), 1 vieta.
Pedagogė docentė IRENA ARGUSTIENĖ.

Akordeonininkai

RASA BUTKUTĖ, Kauno J.Gruodžio konservatorijos I kurso studentė.
VII tarptautinis jaunųjų akordeonininkų konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Tarptautinis STEFANO BIZZARRI akordeonininkų konkursas Morro D’Oro (Italija), III vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas VYTAS RUŠĖNAS.

AUDRIUS DAUČIANSKAS, Kauno I muzikos mokyklos 3 klasės moksleivis.
VII tarptautinis jaunųjų akordeonininkų konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Tarptautinis STEFANO BIZZARRI akordeonininkų konkursas Morro D’Oro (Italija), II vieta.
V tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė GRAŽINA LUKOŠIENĖ.

AGNĖ DŪKŠTAITĖ, Kaišiadorių muzikos mokyklos pagrindinio ugdymo 1 klasės moksleivė.
VII tarptautinis jaunųjų akordeonininkų konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė ONUTĖ KUPČIŪNIENĖ.

VYTAUTĖ GINKEVIČIŪTĖ, Kauno J.Gruodžio konservatorijos I kurso studentė.
VII tarptautinis jaunųjų akordeonininkų konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogė vyresnioji dėstytoja, mokytoja ekspertė GRAŽINA LUKOŠIENĖ.

AURIMAS GORIS, Kelmės meno mokyklos 5 klasės moksleivis.
V tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta.
X tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTĄ DI MONTESE (Italija), II vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja VAIVA BUKANTIENĖ.

ŽILVINAS GRIGALEVIČIUS, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis.
Tarptautinis STEFANO BIZZARRI akordeonininkų konkursas Morro D’Oro (Italija), Grand Prix.
V tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė MARIJA MARTINKIENĖ.

AISTĖ JANULYTĖ, Ukmergės muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
VII tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis – konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogai mokytoja metodininkė DANUTĖ PLISKIENĖ,mokytojas ekspertas VALENTINAS PLISKUS.

TAUTVYDAS JURKŠA, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis.
Tarptautinis STEFANO BIZZARRI akordeonininkų konkursas Morro D’Oro (Italija),
I vieta.
V tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas
LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta.
Pedagogas vyresnysis mokytojas MINDAUGAS LABANAUSKAS.

MINDAUGAS JUOZAPAVIČIUS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos I kurso studentas.
VII tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis – konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogė vyresnioji dėstytoja, mokytoja ekspertė GRAŽINA LUKOŠIENĖ.

MARTYNAS LEVICKIS, Šiaulių konservatorijos I kurso studentas.
X tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTĄ DI MONTESE (Italija), I vieta.
Tarptautinis STEFANO BIZZARRI akordeonininkų konkursas Morro D’Oro (Italija), dvi II vietos.
VII tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis – konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogė vyresnioji dėstytoja MARYTĖ MARKEVIČIENĖ.

EVALDAS MACIULEVIČIUS, Garliavos meno mokyklos 3 klasės moksleivis.
V tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja Violeta GADLIAUSKIENĖ.

SIMONAS PAULAUSKAS, Kauno I muzikos mokyklos 2 klasės moksleivis.
V tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas
LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta.
VII tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis – konkursas Kaune (Lietuva), dvi I vietos.
Tarptautinis STEFANO BIZZARRI akordeonininkų konkursas Morro D’Oro (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė GRAŽINA LUKOŠIENĖ.

ARTŪRAS PEČKAITIS, Klaipėdos Universiteto menų fakulteto magistrantas.
X tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTĄ DI MONTESE (Italija), I vieta.
Pedagogė docentė VLADISLAVA KAKNAVIČIŪTĖ.

AUGUSTINAS RAKAUSKAS, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis.
V tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta.
VII tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis – konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
II tarptautinis konkursas GRADUS AD PARNASSUM Kaune (Lietuva), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė LIUDMILA DAUNORIENĖ.

JULIJA ŠVILPAITĖ, Joniškio meno mokyklos 5 klasės moksleivė.
V tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta.
X tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTĄ DI MONTESE (Italija), II vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas FEDORAS BONDAREVAS.

KIPRAS TARAKEVIČIUS, Kauno I muzikos mokyklos 7 klasės moksleivis.
X tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTĄ DI MONTESE (Italija), I vieta.
V tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta.
Tarptautinis STEFANO BIZZARRI akordeonininkų konkursas Morro D’Oro (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė MARIJA MARTINKIENĖ.

VALERIJ VALUJEVIČ, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos 6 klasės moksleivis.
X tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTĄ DI MONTESE (Italija), I vieta.
II tarptautinis konkursas GRADUS AD PARNASSUM Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė ELENA BEREZINA.

POVILAS VELIKIS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantas.
X tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTĄ DI MONTESE (Italija), I vieta.
Pedagogas profesorius EDUARDAS GABNYS.

GRAŽVYDAS VOLKOVAS, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis.
II tarptautinis konkursas GRADUS AD PARNASSUM Kaune (Lietuva),
I vieta ir specialus prizas.
Tarptautinis STEFANO BIZZARRI akordeonininkų konkursas Morro D’Oro (Italija),
I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė MARIJA MARTINKIENĖ.

KAROLIS ŽELVYS, Plungės M.Oginskio meno mokyklos 5 klasės moksleivis.
VII tarptautinis jaunųjų akordeonininkų konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė VIOLETA NORVILIENĖ.

Akordeonų trio

NERIJUS BAKULA, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentas.
Konkurse dalyvavo būdamas Kauno J.Gruodžio konservatorijos studentu.
ARNAS MIKALKĖNAS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos IV kurso studentas.
AUDRIUS PAZNIOKAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentas.
Konkurse dalyvavo būdamas Kauno J.Gruodžio konservatorijos studentu.
Tarptautinis STEFANO BIZZARRI akordeonininkų konkursas Morro D’Oro (Italija), Grand Prix.
VI tarptautinis akordeonininkų konkursas SANOK 2004 (Lenkija), II vieta.
Pedagogai mokytoja ekspertė BIRUTĖ RUŠĖNIENĖ,
profesorius EDUARDAS GABNYS,
dėstytojas RAIMONDAS SVIACKEVIČIUS.
Konkursui paruošė mokytojos ekspertės BIRUTĖ RUŠĖNIENĖ,
GRAŽINA LUKOŠIENĖ.

Klaipėdos Universiteto Menų fakulteto studentų akordeonų orkestras.
DALIA DVARIONAITĖ, II kurso studentė,
AIDA MASEVIČIŪTĖ, 2004 baigė bakalauro studijas,
EDITA MEDELYTĖ, II kurso studentė,
EGLĖ NORKUTĖ, III kurso studentė,
IRMA PLIOPLYTĖ, III kurso studentė,
JURGITA ŠLENYTĖ, III kurso studentė.
X tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTĄ DI MONTESE (Italija), I vieta.
Pedagogė ir orkestro vadovė docentė VLADISLAVA KAKNAVIČIŪTĖ.

Liaudies instrumentai

Klaipėdos Universiteto Menų fakulteto II kurso magistrantų birbynių kvintetas.
GYTIS BRIEDIS,
ROMAS MATEVIČIUS,
TOMAS MATEVIČIUS,
GEDIMINAS MOCKUS,
JONAS PETRAUSKAS.
I tarptautinis P.Stepulio kamerinių tautinės muzikos ansamblių konkursas Šiauliuose (Lietuva), I vieta.
Pedagogas profesorius VYTAUTAS TETENSKAS.

Klaipėdos Universiteto Menų fakulteto skudutininkIų ansamblis.
EVELINA DARGUŽAITĖ, I kurso studentė,
DALIA DVARIONAITĖ, II kurso studentė,
EDITA MEDELYTĖ, II kurso studentė,
AIDA MASEVIČIŪTĖ, I kurso studentė,
IRMA PLIOPLYTĖ, III kurso studentė,
JURGITA ŠLENYTĖ, III kurso studentė.
I tarptautinis P.Stepulio kamerinių tautinės muzikos ansamblių konkursas Šiauliuose (Lietuva), I vieta.
Pedagogas profesorius VYTAUTAS TETENSKAS.
Konkursui paruošė dėstytoja lektorė ALGYTĖ MERKELIENĖ.

Chorai

Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos LIEPAITĖS merginų choras.
Tarptautinis chorų festivalis – konkursas 18’PRAGA CANTAT (Čekijoje), aukso diplomas.
Meno vadovas profesorius PETRAS VAILIONIS.
Konkursui paruošė choro vadovė mokytoja metodininkė JOLITA VAITKEVIČIENĖ.

Šiaulių „Dagilėlio” dainavimo mokyklos berniukų choras DAGILĖLIS.
Tarptautinis chorų festivalis – konkursas Romoje (Italija), I vieta.
Pedagogas, choro vadovas mokytojas metodininkas REMIGIJUS ADOMAITIS.

© 2019 Lietuvos muzikų rėmimų fondas, A. Smetonos g. 8-3, Vilnius 01115, tel. 2613171, el. p. fondas@lmrf.lt