Lietuvos muzikų rėmimų fondas
Lietuvos muzikų rėmimų fondas

TKL. 2006 m.

Muzikai - 2006 m. TARPTAUTINIŲ KONKURSŲ LAUREATAI IR JŲ PEDAGOGAI

Pianistai

JURGIS ALEKNAVIČIUS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentas
VIII tarptautinis Nikolajaus RUBINŠTEINO PIANISTŲ konkursas Paryžiuje (Prancūzija),
II vieta
Pedagogė docentė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ

EGLĖ ALIŠAUSKAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), GRAND PRIX ir I vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja ZITA JUCIUVIENĖ

PAULIUS ANDERSSON, Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos 5 klasės moksleivis
VIII tarptautinis Nikolajaus RUBINŠTEINO PIANISTŲ konkursas Paryžiuje (Prancūzija),
I vieta
XII tarptautinis pianistų konkursas KONZERTEUM Atėnuose (Graikija), II vieta
Pedagogė docentė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ

ANASTASIJA AVDEJEVA, Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivė
VI tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MILDA LAPĖNAITĖ

UGNĖ BALTRUŠYTĖ, Kauno „Vyturio“ vidurinės mokyklos instrumentinio skyriaus 2 klasės moksleivė
Tarptautinis fortepijono konkursas CONCOURS MUSICAL DE FRANCE Rygoje (Latvija), GRAND PRIX
Pedagogė mokytoja ekspertė ALDONA DIDŽIULYTĖ

JELENA BOROVSKAJA, Kauno I muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė. Konkurse dalyvavo būdama 4 klasės moksleive
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), GRAND PRIX
Pedagogė vyresnioji mokytoja EGLĖ SADAUSKAITĖ - GERULIENĖ

PAULINA BOŽOKAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 2 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė ZOJA KAIRIENĖ

ANDRĖJA ČEBATAVIČIŪTĖ, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), GRAND PRIX
Pedagogė mokytoja metodininkė RIMA EIGIRDIENĖ

GEDIMINAS ČERŠKUS, Panevėžio muzikos mokyklos 9 klasės moksleivis
Tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis JAZZ FONTANAS 2006 Panevėžyje (Lietuva),
I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė SILVIJA PASKAČIMAITĖ

AUGUSTĖ DANILKEVIČIŪTĖ, Kauno „Vyturio“ vidurinės mokyklos instrumentinio skyriaus
6 klasės moksleivė.
Tarptautinis fortepijono konkursas CONCOURS MUSICAL DE FRANCE Rygoje (Latvija),
I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė AUŠRA BANAITIENĖ

EDVINAS GAUČAS, Kauno I muzikos mokyklos 7 klasės moksleivis
III tarptautinis muzikos mokyklų konkursas JAUNASIS KONCERTMEISTERIS Kaune (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė RITA RIMKIENĖ

GEDIMINAS GELGOTAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentas
IV tarptautinis pianistų konkursas PREMIO CITTÁ DI PADOVA (Italija), II vieta
Konkursui paruošė profesorius LEONIDAS MELNIKAS
Pedagogas profesorius VYTAUTAS BARKAUSKAS

GAILĖ GRICIŪTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentė
VI tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), II vieta
Pedagogė docentė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ

IEVA GUDAITYTĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 6 klasės moksleivė
XVI tarptautinis jaunųjų muzikos atlikėjų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta
Mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ

GUODA INDRIŪNAITĖ, Anykščių muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė
VI tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), GRAND PRIX
III tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos konkursas, skirtas F.Chopin'ui Vilniuje (Lietuva), I vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja IRENA MELDAIKIENĖ

MANGIRDAS JANUŠAITIS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 5 klasės moksleivis
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas AMADEUS BRNO (Čekija), GRAND PRIX
Pedagogė mokytoja ekspertė RYMANTĖ ŠERKŠNYTĖ

MARTYNA JATKAUSKAITĖ, Londono Guildhall muzikos ir dramos mokyklos IV kurso studentė
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas Tunbridge (Didžioji Britanija), GRAND PRIX
Pedagogas profesorius JOAN HAVILL

TAURAS KALASAUSKAS, Kauno I muzikos mokyklos 8 klasės moksleivis
III tarptautinis muzikos mokyklų konkursas JAUNASIS KONCERTMEISTERIS Kaune (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė TERESĖ ZUBAUSKAITĖ

MANTAUTAS KATINAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantas
VI tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), GRAND PRIX
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ

KONSTANCIJA KERBEDYTĖ, Panevėžio V.Mikalausko menų mokyklos 3 klasės moksleivė
XI tarptautinis pianistų konkursas Valmierā (Latvija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė LIUDMILA GOLUBEVA

JULIUS KIGAS, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė LILIJA VASNEVSKAJA

KAROLINA KNĖPAITĖ, Vilniaus B.Jonušo  muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė
XIII tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas San Sebastian (Ispanija), I vieta
Pedagogė mokytoja MINTARĖ KANOPKAITĖ

VERONIKA KOPJOVA, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos IV kurso studentė
V tarptautinis Stasio Vainiūno pianistų ir kamerinių ansamblių konkursas Vilniuje (Lietuva), III vieta
Pedagogas docentas ZBIGNEVAS IBELHAUPTAS

NELĖ KOVALENKAITĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 12 klasės moksleivė
XVI tarptautinis jaunųjų muzikos atlikėjų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta
Mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ

MARTYNA KUČINSKAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė
VIII tarptautinis Nikolajaus RUBINŠTEINO PIANISTŲ konkursas Paryžiuje (Prancūzija),
I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė AUŠRA KUČINSKIENĖ

KRISTINA MICHALKEVIČ, Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijos 10 klasės moksleivė
VI tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), II vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė VIRGINIJA RUZGIENĖ

GIEDRĖ MURALYTĖ – ERIKSONĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meno aspirantūros II kurso aspirantė
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGICS Jyväskylä (Suomija), I vieta
Pedagogė docentė VIRGINIJA SKAISTĖ DABKUTĖ – PALŠAUSKIENĖ 

MINDAUGAS NEVEROVAS, Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijos 12 klasės moksleivis
VI tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), III vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė JŪRATĖ LIUTKIENĖ

JUSTINAS PALIONIS, Kauno „Vyturio“ vidurinės mokyklos instrumentinio skyriaus 8 klasės moksleivis
Tarptautinis fortepijono konkursas CONCOURS MUSICAL DE FRANCE Rygoje (Latvija), GRAND PRIX
Pedagogė mokytoja metodininkė aušra BANAITIENĖ

AGNIEŠKA PAŽUSINSKAITĖ, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 2 klasės moksleivė
VI tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė OLGA SYČEVA

AGNĖ RADZEVIČIŪTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 8 klasės moksleivė
XIV tarptautinis F.Chopin‘o pianistų konkursas vaikams ir jaunimui Šafranėje (Lenkija),
I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė VIOLETA LIPNIAGOVIENĖ

KAMILĖ RADZVILAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivė
IV tarptautinis pianistų konkursas COMUNE DI CASSINA DE‘ PECCHI (Italija), III vieta
Tarptautinis pianistų konkursas LES RENCONTRES INTERNACIONALES DES JEUNES PIANISTES (Belgija), II vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ

PAULIUS RUDOKAS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivis
III tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos konkursas, skirtas F.Chopin‘ui Vilniuje (Lietuva), I vieta
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ

JULIJA SADAUNYKAITĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 12 klasės moksleivė
XXIX tarptautinis pianistų konkursas Agropoli (Italija), III vieta
Mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ

EKVILIJA SLIVINSKAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos IV kurso studentė
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), I vieta
Konkursui paruošė docentė VIRGINIJA SKAISTĖ DABKUTĖ – PALŠAUSKIENĖ
Pedagogė profesorė BIRUTĖ VAINIŪNAITĖ

GABRIELĖ SUTKUTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė
VIII tarptautinis Nikolajaus RUBINŠTEINO PIANISTŲ konkursas Paryžiuje (Prancūzija), I vieta
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), II vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė RITA KIGIENĖ

GUOSTĖ TAMULYNAITĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivė
Tarptautinis instrumentinės muzikos konkursas Hamburge (Vokietija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė AUDRONĖ PAŠKAUSKIENĖ

SALVIJUS UNIKA, Kauno berniukų chorinio dainavimo mokyklos „Varpelis“ 1 klasės moksleivis
Tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis JAZZ FONTANAS 2006 Panevėžyje (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė INA VAIČIENĖ

ARMANTAS VARNAS, konkurse dalyvavo būdamas Kauno „Vyturio“ vidurinės mokyklos instrumentinio skyriaus 8 klasės moksleiviu
Tarptautinis fortepijono konkursas CONCOURS MUSICAL DE FRANCE Rygoje (Latvija),
I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė ALDONA DIDŽIULYTĖ

SIMONAS VASILJEVAS, Kauno „Vyturio“ vidurinės  mokyklos instrumentinio skyriaus
2 klasės moksleivis
Tarptautinis fortepijono konkursas CONCOURS MUSICAL DE FRANCE Rygoje (Latvija),
I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė ALDONA DIDŽIULYTĖ

INGA VYŠNIAUSKAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso magistrantė
VI tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ

Koncertmeisteriai

AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakulteto dainavimo katedros lektorė, koncertmeisterė
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), I vieta
 

Fortepijoniniai ansambliai

Sonata ALŠAUSKAITĖ – MIKULĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meno aspirantūros
I kurso aspirantė
AGNĖ RAILAITĖ – JURKŪNIENĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos meno aspirantūros
I kurso aspirantė
V tarptautinis fortepijoninių duetų konkursas KAUNAS 2006 (Lietuva), II vieta
XVII tarptautinis pianistų konkursas ROMA 2006 (Italija), III vieta
Pedagogė docentė RŪTA IBELHAUPTIENĖ

UGNĖ BALTRUŠYTĖ, Kauno „Vyturio“ vidurinės mokyklos instrumentinio skyriaus 2 klasės moksleivė
SIMONAS VASILJEVAS, Kauno „Vyturio“ vidurinės mokyklos instrumentinio skyriaus 2 klasės moksleivis
Tarptautinis fortepijono konkursas CONCOURS MUSICAL DE FRANCE Rygoje (Latvija), GRAND PRIX
Pedagogė mokytoja ekspertė ALDONA DIDŽIULYTĖ

GABRIELĖ DAMBRAUSKAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė
GABRIELĖ PAŠKAUSKAITĖ , Kauno I muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė
GRETA ŽUKAUSKAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė
V tarptautinis fortepijoninių ansamblių 6 ir 8 rankoms konkursas Marktoberdorfe (Vokietija), I vieta
Pedagogės mokytojos metodininkės RŪTA BIMBAITĖ, SVETLANA MAŽEIKIENĖ

ELZĖ DRŪLYTĖ, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė
KOTRYNA KRIAUČIŪNAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė
GRETA ŠTIORMER, Kauno I muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė
V tarptautinis fortepijoninių ansamblių 6 ir 8 rankoms konkursas Marktoberdorfe (Vokietija), I vieta
Pedagogės mokytojos metodininkės TERESĖ ZUBAUSKAITĖ, SVETLANA MAŽEIKIENĖ

GIEDRĖ GABNYTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Pedagogikos katedros lektorė
BIRUTĖ BIZEVIČIŪTĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos koncertmeisterė
V tarptautinis fortepijoninių duetų konkursas KAUNAS 2006 (Lietuva), II vieta

GIEDRĖ GRUBINSKAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentė
GIEDRĖ ŠPEČKAUSKAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentė
V tarptautinis fortepijoninių duetų konkursas KAUNAS 2006 (Lietuva), III vieta
Konkursui paruošė lektorė VILMA RINDZEVIČIŪTĖ
Pedagogai profesorius Petras Geniušas, docentas Zbignevas ibelhauptas

ARMINAS IVOŠKA, Kauno I muzikos mokyklos 2 klasės moksleivis
RADVILĖ IVOŠKAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė
VIKTORAS ORESTAS VAGUSEVIČIUS, Kauno I muzikos mokyklos 3 klasės moksleivis
V tarptautinis fortepijoninių ansamblių 6 ir 8 rankoms konkursas Marktoberdorfe (Vokietija), I vieta
Pedagogės mokytojos metodininkės RASA BLEBAITĖ, JŪRATĖ ŽEMAITYTĖ

JIEVARAS JASINSKIS, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 10 klasės moksleivis
AGNĖ VITČAITĖ, Vilniaus B. Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
II tarptautinis konkursas MUZIKUOJAME DVIESE Kaune (Lietuva), I vieta
Pedagogai vyresnysis mokytojas ALGIS ŠUMINAS, mokytoja ekspertė JŪRATĖ BUNDZAITĖ

TOMAS KARAVECKAS, Šiaulių konservatorijos 9 klasės moksleivis
GABRIELIUS MICKEVIČIUS, Šiaulių konservatorijos papildomo muzikos mokymo skyriaus
8 klasės moksleivis
II tarptautinis konkursas MUZIKUOJAME DVIESE Kaune (Lietuva), II vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja MARIJA KAUBRIENĖ

TAISIJA KUŠČENKO, Klaipėdos J.Kačinsko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė
MARIJA MUMM, Klaipėdos J.Kačinsko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė
V tarptautinis fortepijoninių duetų konkursas KAUNAS 2006(Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė TAMARA ŽAGARENE

DOMINYKA MALINAUSKAITĖ, Šiaulių konservatorijos papildomo muzikos mokymo skyriaus
3 klasės moksleivė
MEDEINĖ MICKEVIČIŪTĖ, Šiaulių konservatorijos papildomo muzikos mokymo  skyriaus
3 klasės moksleivė
II tarptautinis konkursas MUZIKUOJAME DVIESE Kaune (Lietuva), II vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja MARIJA KAUBRIENĖ

JUSTINAS PALIONIS, Kauno „Vyturio“ vidurinės mokyklos 8 klasės moksleivis
ARMANTAS VARNAS, Kauno „Vyturio“ vidurinės mokyklos 8 klasės moksleivis
Tarptautinis fortepijono konkursas CONCOURS MUSICAL DE FRANCE Rygoje (Latvija),
I vieta
Pedagogės mokytoja metodininkė AUŠRA BANAITIENĖ, mokytoja ekspertė
ALDONA DIDŽIULYTĖ

AGNĖ RADZEVIČIŪTĖ, Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos 8 klasės moksleivė
JŪRATĖ ZABITYTĖ, Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos 9 klasės moksleivė
V tarptautinis fortepijoninių duetų konkursas KAUNAS 2006 (Lietuva), I vieta
VI tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė VIOLETA LIPNIAGOVIENĖ

 
Smuikininkai

ALGIRDAS GALDIKAS, Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos 10 klasės moksleivis
Konkurse dalyvavo būdamas 9  klasės moksleiviu
XVI tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas SIGULDA 2006 (Latvija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė UNDINĖ JAGĖLAITĖ

ROLANDA GINKUTĖ, Šiaulių I muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė
II tarptautinis smuikininkų ir violončelininkų S.Sondeckio konkursas Šiauliuose (Lietuva),
I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė NIJOLĖ PRASCEVIČIENĖ

AUGUSTĖ EMILIJA JANONYTĖ, Šiaulių I muzikos mokyklos 2 klasės moksleivė
II tarptautinis smuikininkų ir violončelininkų S.Sondeckio konkursas Šiauliuose (Lietuva),
I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė NIJOLĖ PRASCEVIČIENĖ

SALVA MARIJA LUKOŠEVIČIŪTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 5 klasės moksleivė
XVI tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė UNDINĖ JAGĖLAITĖ

KATAŽYNA NARKEVIČ, Vilniaus J.Tallat-Kelpšos konservatorija, 12 klasės moksleivė
XVI tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja DAIVA GAILIŪNAITĖ

KRISTINA RIMKEVIČIŪTĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazija, 9 klasės moksleivė
X tarptautinis B.Warchala konkursas EUROPOS TALENTAI Dolny Kubin (Slovakija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė ILONA KLUSAITĖ

RASA ŽILINSKAITĖ (smuikas), Kauno I muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
Tarptautinis jaunųjų instrumentalistų ir vokalistų konkursas
CITTÀ DI SAN BARTOLOMEO AL MARE (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė LORETA KRIVAITIENĖ

 
Smuikininkų ansamblis

Kauno I muzikos mokykla
RAMINTA AUKŠTAKALNYTĖ, 4 klasės moksleivė
MIGLĖ DAINYTĖ, 3 klasės moksleivė
KAROLINA JURKŠAITĖ 4 klasės moksleivė
LINA KYMANTAITĖ,  5 klasės moksleivė
AISTĖ MAKSVYTYTĖ, 4 klasės moksleivė
RŪTA NARBUTAITĖ, 4 klasės moksleivė
LAURA NORBONTAITĖ, 2 klasės moksleivė
INDRĖ SAKALAUSKAITĖ (fortepijonas), 5 klasė
III tarptautinis festivalis – konkursas MUZIKOS TILTAS Kaune (Lietuva), I vieta
Pedagogės mokytojos metodininkės VIOLETA POLIANSKIENĖ, DIANA GALDIKIENĖ

Smuikininkų duetas

UGNĖ PETRAUSKAITĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 8 klasės moksleivė
KRISTINA RIMKEVIČIŪTĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivė
X tarptautinis B.Warchala konkursas EUROPOS TALENTAI Dolny Kubin (Slovakija), I vieta
Pedagogės mokytojos metodininkės RAMUNĖ BANDZAITYTĖ, ILONA KLUSAITĖ


Violončelininkai

GLEB PYŠNIAK, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentas
VI tarptautinis ANTONIO JANIGRO violončelininkų konkursas Poreč (Kroatija), I vieta
Konkursui paruošė profesorius RIMANTAS ARMONAS, mokytoja ekspertė TATJANA KUC, vyresnysis mokytojas LINAS DUŽINSKAS
Pedagogas profesorius RIMANTAS ARMONAS


Arfininkai

AISTĖ bALIUNYTĖ, Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos 8 klasės moksleivė
IV tarptautinis Felix godefroid arfininkų konkursas Namūr (Belgija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė DAIVA ŠLYŽIENĖ

LINDA ŠIMANAUSKAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 6 klasės moksleivė
III tarptautinis arfininkų konkursas Lille (Prancūzija), I vieta
IV tarptautinis Felix godefroid arfininkų konkursas Namūr (Belgija), I vieta
Pedagogė  mokytoja metodininkė DAIVA ŠLYŽIENĖ

Klasikinė gitara

 
JONAS KUBLICKAS, Panevėžio muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis
Pirmasis Baltijos šalių klasikinės gitaros konkursas Vilniuje (Lietuva), I vieta
Konkursui paruošė muzikos magistras  SERGEJUS KRINICINAS
Pedagogas mokytojas metodininkas Raimundas Januševičius

SOLVEIGA ŠVABAUSKAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė
Tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas Val TIDONE (Italija), I vieta
Pirmasis Baltijos šalių klasikinės gitaros konkursas Vilniuje (Lietuva), I vieta
Konkursams paruošė vyresnioji mokytoja INGA RAGINIENĖ
 

Fleitininkai

KAROLINA BALECKAITĖ, Kauno J.Gruodžio konservatorijos III kurso studentė
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGICS Jyväskyla (Suomija), I vieta.
Pedagogas docentas LIONGINAS ČIAPAS

Liucija borkertaitė, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė
XVI tarptautinis jaunųjų muzikos atlikėjų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė VIDA ADOMAVIČIENĖ

VITA MARIJA DAUNYTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivė.
Konkurse dalyvavo būdama 10 klasės moksleive
VII tarptautinis Karlo Štralio konkursas JAUNAIS FLAUTISTS Jelgavoje (Latvija), II vieta
Pedagogė mokytoja ŽIBUTĖ VALKAITYTĖ

PAULIUS GEFENAS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 12 klasės moksleivis
XVI tarptautinis jaunųjų muzikos atlikėjų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), GRAND PRIX
VII tarptautinis Karlo Štralio konkursas JAUNAIS FLAUTISTS Jelgavoje (Latvija), I vieta
Pedagogė mokytoja ŽIBUTĖ VALKAITYTĖ

MARIJA MARTYNAITYTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė
IV tarptautinis muzikos atlikėjų konkursas PREMIO CITTÀ DI PADOVA Padujoje (Italija),
I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė VIDA ADOMAVIČIENĖ

MONIKA RYŠKUTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė
IV tarptautinis muzikos atlikėjų konkursas PREMIO CITTÀ DI PADOVA Padujoje (Italija), GRAND PRIX
Tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis-konkursas JAZZ FONTANAS 2006 Panevėžyje (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė VIDA ADOMAVIČIENĖ

 
Klarnetininkai

VYTIS BINKAUSKAS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos IV kurso studentas
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGICS Jyväskyla (Suomija), II vieta.
Pedagogas vyresnysis dėstytojas KĘSTUTIS BLIUJUS

ŽILVINAS BRAZAUSKAS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivis
VIII tarptautinis Eduardo Medno konkursas JAUNAIS KLARNETISTS Rujiena (Latvija),
GRAND PRIX
V tarptautinis jaunųjų muzikų J.Mravinskio vardo konkursas Sankt Peterburge (Rusija),
II vieta
Pedagogas mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS

VIKTORAS KURAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentas
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGICS Jyväskyla (Suomija), I vieta.
Pedagogas profesorius ALGIRDAS BUDRYS

ĄŽUOLAS PAULAUSKAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentas
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas Lisabonoje (Portugalija), GRAND PRIX
V tarptautinis jaunųjų muzikų J.Mravinskio vardo konkursas Sankt Peterburge (Rusija),
III vieta
Pedagogas profesorius ALGIRDAS BUDRYS

RIMVYDAS SAVICKAS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 12 klasės moksleivis
VIII tarptautinis Eduardo Medno konkursas JAUNAIS KLARNETISTS Rujiena (Latvija), I vieta
Pedagogas profesorius ALGIRDAS BUDRYS

EGLĖ ŠABONAITĖ, Kauno J.Gruodžio konservatorijos III kurso studentė
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGICS Jyväskyla (Suomija), GRAND PRIX
Pedagogas vyresnysis dėstytojas KĘSTUTIS BLIUJUS

ERNESTAS ŠIDIŠKIS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 8 klasės moksleivis
VIII tarptautinis Eduardo Medno konkursas JAUNAIS KLARNETISTS Rujiena (Latvija), I vieta
Pedagogas mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS

IGNAS VAIKUTIS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 5 klasės moksleivis
VIII tarptautinis Eduardo Medno konkursas JAUNAIS KLARNETISTS Rujiena (Latvija), I vieta
Pedagogas mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS

GIEDRIUS VAZNYS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos II kurso studentas
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), I vieta
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGICS Jyväskyla (Suomija), II vieta
Pedagogas vyresnysis dėstytojas KĘSTUTIS BLIUJUS

 
Obojininkai

AISTIS GELUSEVIČIUS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 8 klasės moksleivis
Tarptautinis Liutauro Vėbros vardo obojininkų konkursas 2006 Kaune (Lietuva), I vieta
Pedagogas vyresnysis mokytojas VYTAUTAS MASTEIKA

JONAS NAVAKAS, Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 10 klasės moksleivis
Tarptautinis Liutauro Vėbros vardo obojininkų konkursas 2006 Kaune (Lietuva), I vieta
Pedagogas ROBERTAS BEINARIS

 SIMONAS VAŠKYS, Vilniaus J.Tallat-Kelpšos konservatorijos 11 klasės moksleivis
Tarptautinis Liutauro Vėbros vardo obojininkų konkursas 2006 Kaune (Lietuva), GRAND PRIX
Pedagogas ROBERTAS BEINARIS


Eufonininkai

KĘSTUTIS MURZA, Kauno J.Gruodžio konservatorijos II kurso studentas
Tarptautinis konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGICS Jyväskyla (Suomija),
I vieta
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), I vieta
Pedagogas mokytojas metodininkas PETRAS TADARAS

Tūbininkai

GYTIS GVOZDAS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos II kurso studentas
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), I vieta
Pedagogas VIDMANTAS KIJAUSKAS

 

Trimitininkai

VYTAUTAS BLOŽĖ, Kauno J.Gruodžio konservatorijos IV kurso studentas
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), II vieta
Pedagogas IGOR KRAMAREV


KRISTIJONAS SAKALAUSKAS, Jonavos meno mokyklos 4 klasės moksleivis
XVII tarptautinis konkursas TRUMPET TALENTS 2006 Taline (Estija), I vieta
IV tarptautinis Karlo ozolo konkursas JAUNAIS TROMPETISTS Jekabpils (Latvija), I vieta
Pedagogas mokytojas metodininkas FIODORAS JANČENKO

DAINIUS SARŽICKAS, Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 6 klasės moksleivis
XVII tarptautinis konkursas TRUMPET TALENTS 2006 Taline (Estija), I vieta
Pedagogas mokytojas ekspertas UGNIUS VAIGINIS

REMIGIJUS ŠERECKIS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos IV kurso studentas
III tarptautinis varinių pučiamųjų konkursas Rygoje (Latvija), III vieta
Pedagogas docentas ADOMAS KONTAUTAS

 
Valtornininkai

ONA DAMANSKAITĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 11 klasės moksleivė
Konkurse dalyvavo būdama 10 klasės moksleive
Tarptautinis J.Jurjano konkursas JAUNAIS MEŽRADZNIEKS Ergli (Latvija), III vieta
Pedagogas mokytojas ekspertas VILIMANTAS VITARTAS

JULIUS KATINAS, Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis
Konkurse dalyvavo būdamas 3 klasės moksleiviu
Tarptautinis J.Jurjano konkursas JAUNAIS MEŽRADZNIEKS Ergli (Latvija), I vieta
Pedagogas mokytojas ekspertas VILIMANTAS VITARTAS

IEVA PRANEVIČIŪTĖ, Vilniaus J.Tallalt-Kelpšos konservatorijos 10 klasės moksleivė
Konkurse dalyvavo būdama 9 klasės moksleive
Tarptautinis J.Jurjano konkursas JAUNAIS MEŽRADZNIEKS Ergli (Latvija), II vieta
Pedagogas mokytojas ekspertas VILIMANTAS VITARTAS


Saksofonininkų ansamblis

MARIUS ALSYS
LUKAS BAREIKIS
KAROLIS MĖČIUS
RIMANTAS MOCKUS
MODESTAS ŠIUGŽDINIS
III tarptautinis saksofonininkų ansamblių festivalis MADONAS SAKSOFONS Madonoje 2006
(Latvija), I vieta
Konkursui paruošė mokytojas metodininkas SIGITAS STALMOKAS
Konkurse dalyvavo būdami Gargždų muzikos mokyklos 4 – 6 klasių moksleiviais

 
Kameriniai ansambliai

KRISTINA ANUSEVIČIŪTĖ (smuikas), Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė
SAULĖ BEREZINAITĖ (fortepijonas), Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė
III tarptautinis festivalis – konkursas MUZIKOS TILTAS Kaune (Lietuva), I vieta
Pedagogės mokytojos metodininkės AUDRONĖ TAMULIENĖ, LILIJA PETRAUSKIENĖ

INGRIDA RUPAITĖ (smuikas), Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos mokytoja
Povilas JACUNSKAS (violončelė), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantas
INDRĖ BAIKŠTYTĖ (fortepijonas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytoja
V tarptautinis Stasio Vainiūno pianistų ir kamerinių ansamblių konkursas Vilniuje (Lietuva),
I vieta
XIII tarptautinis Johanneso Brahmso konkursas Poertschache (Austrija), III vieta
Konkursui paruošė docentė DALIA BALSYTĖ


KRISTINA PEČIUKONYTĖ (akordeonas), Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė
GABRIELĖ BIELIŪNAITĖ (fortepijonas), Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė
IV tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas Alytuje (Lietuva), GRAND PRIX
Pedagogai mokytojas metodininkas VYTAUTAS ŽILINSKAS, vyresnioji mokytoja KRISTINA ŽILINSKIENĖ

EMILIJA BUKLEREVIČIŪTĖ (smuikas), Kauno I muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė
JUSTINA GIEDRAITYTĖ (smuikas), Kauno I muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė
LAIMONAS KRIVAITIS (violončelė), Kauno I muzikos mokyklos 7 klasės moksleivis
DOMANTAS KARALIUS (fortepijonas), Kauno I muzikos mokyklos 7 klasės moksleivis
III tarptautinis festivalis – konkursas MUZIKOS TILTAS Kaune (Lietuva), I vieta
Pedagogai mokytoja ekspertė LORETA KRIVAITIENĖ, mokytojai metodininkai JONAS KAZLAUSKAS, SVETLANA MAŽEIKIENĖ

AGNĖ CINAUSKAITĖ (altas), Belgijos Karališkosios konservatorijos Gento menų fakulteto
I kurso studentė
JUSTINA LAPTEVAITĖ (violončelė), Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 12 klasės moksleivė
PAULIUS GEFENAS (fleita), Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 12 klasės moksleivis
RIMVYDAS SAVICKAS (klarnetas), Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 12 klasės moksleivis
JUSTAS ŠERVENIKAS (fortepijonas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentas
VI tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), GRAND PRIX
Konkursui paruošė dėstytoja LIGIJA TRIAKINA
Pedagogai profesoriai MICHAIL KUGEL, RIMANTAS ARMONAS, mokytoja ŽIBUTĖ VALKAITYTĖ, profesoriai ALGIRDAS BUDRYS, VERONIKA VITAITĖ,

RASA ŽILINSKAITĖ (smuikas), Kauno I muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
IEVA DŪDAITĖ (fortepijonas), Kauno I muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
III tarptautinis festivalis – konkursas MUZIKOS TILTAS Kaune (Lietuva), I vieta
Pedagogės mokytoja ekspertė LORETA KRIVAITIENĖ, mokytoja metodininkė KRISTINA BALTUŠIENĖ

MONIKA GRUŠAUSKAITĖ (smuikas), Kauno I muzikos mokyklos 9 klasės moksleivė
INGA LAURINĖNAITĖ (smuikas), Kauno I muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
VYTAUTAS GALDIKAS (fortepijonas), Kauno I muzikos mokyklos 12 klasės moksleivis
III tarptautinis festivalis - konkursas MUZIKOS TILTAS Kaune (Lietuva), I vieta
Pedagogės mokytoja ekspertė LORETA KRIVAITIENĖ, mokytoja metodininkė JŪRATĖ ŽEMAITYTĖ


KORNELIJA LEŠČIŪTĖ (kanklės), Anykščių muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė
Guoda indriūnaitė (fortepijonas), Anykščių muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė
II tarptautinis konkursas MUZIKUOJAME DVIESE Kaune (Lietuva), I vieta
Pedagogės mokytoja metodininkė ALDONA BAGDONIENĖ, vyresnioji mokytoja IRENA MELDAIKIENĖ

EGLĖ JUCIŪTĖ (fleita), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 12 klasės moksleivė
SAULIUS PRIALGAUSKAS (fleita), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 11 klasės moksleivis
IGNĖ PIKALAVIČIŪTĖ (violončelė), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 12 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), I vieta
Pedagogė AUŠRA LUKOŠEVIČIŪTĖ

JUSTINA PLAUŠKAITĖ (smuikas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentė
DOMAS JUŠKYS (smuikas), Berlyno Hanns Eisler aukštosios muzikos mokyklos II kurso studentas
AISTĖ MIKALAUSKAITĖ (altas), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentė
RIMVYDAS SAVICKAS (klarnetas), Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 12 klasės moksleivis
GIEDRIUS ŽUKAUSKAS (violončelė), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentas
VI tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), GRAND PRIX
Konkursui paruošė profesorius ALGIRDAS BUDRYS
Pedagogai lektorius MARTYNAS ŠVĖGŽDA VON BEKKER, profesoriai STEFAN PICARD, PETRAS RADZEVIČIUS, ALGIRDAS BUDRYS, docentas EDMUNDAS KULIKAUSKAS

MARIUS KURGONAS (tūba), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 10 klasės moksleivis
AISTĖ LINGYTĖ (fortepijonas), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
IV tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas Alytuje (Lietuvoje), I vieta
Pedagogai mokytojas ekspertas ANTANAS LADYGA, vyresnioji mokytoja AUKSĖ BUTVYDIENĖ

GABRIELĖ SLIŽYTĖ (smuikas), Šiaulių konservatorijos papildomo ugdymo skyriaus 7 klasės moksleivė
MARTYNAS LEVICKIS (akordeonas), Šiaulių konservatorijos 11 klasės moksleivis
XI tarptautinis jaunųjų talentų konkursas VAL TIDONE (Italija), I vieta
XXIV tarptautinis festivalis – konkursas PÄRNU AKORDEONIMUUSIKA „Mozart ja Akordion“ Pärnu (Estija), I vieta
Pedagogės mokytojos ekspertės BEATA MARIJA ŠMIDTIENĖ, MARYTĖ MARKEVIČIENĖ
 
JUSTINA ORLOVSKYTĖ (fleita), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentė
Konkurse dalyvavo būdama Vilniaus J.Tallat-Kelpšos konservatorijos studente
INESA KATINAITĖ (fortepijonas) Lietuvos muzikos ir teatro akademijos I kurso studentė
Konkurse dalyvavo būdama J.Tallat-Kelpšos konservatorijos studente
VI tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), III vieta
Konkursui paruošė vyresnioji mokytoja LAIMA ŠULSKUTĖ, mokytoja – metodininkė AUKSĖ BAKIENĖ
Pedagogai dėstytojas VIOLETAS VIŠINSKAS, docentė RŪTA IBELHAUPTIENĖ,

JULIJA JEFIMOVA (violončelė), Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
GINTARĖ KAPOČIŪTĖ (akordeonas), Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė
VALERIJA KRIJACKAJA (fortepijonas), Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė
II tarptautinis šiuolaikinės muzikos vaikams ir jaunimui konkursas SIDABRINIS LANGAS Krokuvoje (Lenkija), I vieta
Pedagogės vyresniosios mokytojos JOLANTA TALOČKIENĖ, JŪRATĖ PRUSEVIČIENĖ,
TERESĖ AKELIENĖ

EGLĖ VAIČIULYTĖ (fortepijonas), Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė
VIKTORIJA ŽILINSKAITĖ (solinis dainavimas), Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos
1 klasės moksleivė
IV tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos konkursas Alytuje (Lietuva), I vieta
Pedagogės mokytoja LIUCIJA STANIONIENĖ, vyresnioji mokytoja GIEDRĖ JAKELAITYTĖ

AUGUSTAS RIBOKAS (tūba), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 8 klasės moksleivis
Konkurse dalyvavo būdamas 7 klasės moksleiviu
Viktorija voicechovskaja (fortepijonas), konkurse dalyvavo būdama Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos moksleive
IV tarptautinis jaunimo kamerinių ansamblių konkursas MUZIKUOJAME DRAUGE Baldone
(Latvija), I vieta
Konkursui paruošė mokytojas ekspertas Antanas LADYGA, vyresnysis mokytojas LINAS DUŽINSKAS
Pedagogai  mokytojas ekspertas Antanas LADYGA, VALENTINA JALOVA,

Akordeonininkai

AUDRIUS DAUČIANSKAS, Kauno I muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis
VI tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė GRAŽINA LUKOŠIENĖ

MINDAUGAS DVYLAITIS, Kauno I muzikos mokyklos 3 klasės moksleivis
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė VIOLETA GADLIAUSKIENĖ

ROLANDAS ERNIULIS, Šiaulių konservatorijos 10 klasės moksleivis
VI tarptautinis klasikinės ir varjetė akordeono muzikos konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), III vieta
Pedagogas mokytojas metodininkas JONAS MARKEVIČIUS

ŽILVINAS GRIGALEVIČIUS, konkurse dalyvavo būdamas Kauno I muzikos mokyklos
6 klasės moksleiviu
VI tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARIJA MARTINKIENĖ

AURIMAS GORIS, Šiaulių konservatorijos I kurso studentas
Konkurse dalyvavo būdamas Kelmės meno mokyklos moksleiviu
VI tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta
VI tarptautinis klasikinės ir varjetė akordeono muzikos konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), II vieta
Konkursui paruošė mokytoja metodininkė VAIVA BUKANTIENĖ
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

DEIVIDAS JOCIUS, Šiaulių konservatorijos papildomo ugdymo skyriaus 6 klasės moksleivis
VI tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta
VI tarptautinis klasikinės ir varjetė akordeono muzikos konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), III vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja DAIVA VASAUSKIENĖ

EVALDAS JONIKAS, Šiaulių konservatorijos 10 klasės moksleivis
VI tarptautinis klasikinės ir varjetė akordeono muzikos konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), III vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

RAIMONDAS JUREVIČIUS, Kauno I muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis
VI tarptautinis klasikinės ir varjetė akordeono muzikos konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), I vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja REDA LABANAUSKIENĖ

REGINA KARDUŠAITĖ, Šiaulių konservatorijos 11 klasės moksleivė
VI tarptautinis klasikinės ir varjetė akordeono muzikos konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), III vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

DEIVIDAS KUČINSKAS, Kauno I muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis
VI tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARIJA MARTINKIENĖ

MARTYNAS LEVICKIS, šiaulių konservatorijos 11 klasės moksleivis
VIII tarptautinis liaudies instrumentais atlikėjų konkursas Molodečne (Baltarusija), I vieta
VI tarptautinis klasikinės ir varjetė akordeono muzikos konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), II vieta
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), II vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

TADAS MOTIEČIUS, Šiaulių konservatorijos papildomo ugdymo skyriaus 4 klasės moksleivis
VI tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta
VI tarptautinis klasikinės ir varjetė akordeono muzikos konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

SIMONAS PAULAUSKAS, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), I vieta
VI tarptautinis klasikinės ir varjetė akordeono muzikos konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), I vieta
VI tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARIJA MARTINKIENĖ

IEVA RAVKAITĖ, Šiaulių konservatorijos 12 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), II vieta (varjete kategorijoje)
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), III vieta (klasikos kategorijoje)
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

KAROLINA SABALIAUSKAITĖ, Ukmergės muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė
Tarptautinis akordeonininkų – solistų konkursas NAUJENE 2006 (Latvija), I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė danutė pliskienė

JUSTINA SADAUSKAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), I vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja REDA LABANAUSKIENĖ

ANNA SIDORENKO, Šiaulių konservatorijos 12 klasės moksleivė
VI tarptautinis klasikinės ir varjetė akordeono muzikos konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), II vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja DAIVA VASAUSKIENĖ

DAUMANTAS STUNDŽIA, Pabradės meno mokyklos 5 klasės moksleivis
VII tarptautinis akordeonininkų konkursas SANOK 2006 (Lenkija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė ŽANA GUMENAJA

VIKTORIJA ŠIUKŠČIŪTĖ, Dusetų K.Būgos gimnazijos 5 klasės moksleivė
Tarptautinis akordeonininkų – solistų konkursas NAUJENE 2006 (Latvija), I vieta
Pedagogas mokytojas metodininkas JUOZAS ŠVEDAS

SIMONA ŠUKYTĖ, Šiaulių konservatorijos 10 klasės moksleivė
VI tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), II vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

VILMA URBONAITĖ, Ukmergės muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė
Tarptautinis akordeonininkų – solistų konkursas NAUJENE 2006 (Latvija), GRAND PRIX
Pedagogas mokytojas ekspertas Valentinas PLISKUS

DOVILĖ VASAUSKAITĖ, Šiaulių konservatorijos papildomo ugdymo skyriaus 6 klasės moksleivė
VI tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta
VI tarptautinis klasikinės ir varjetė akordeono muzikos konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), III vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja DAIVA VASAUSKIENĖ

GRAŽVYDAS VOLKOVAS, Kauno I muzikos mokyklos 7 klasės moksleivis
Tarptautinis konkursas VAL TIDONE (Italija), I vieta
VI tarptautinis akordeono muzikos festivalis – konkursas LINKSMASIS AKORDEONAS Šiauliuose (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARIJA MARTINKIENĖ

 
Akordeonų duetai

MARTYNAS LEVICKIS, Šiaulių konservatorijos 11 moksleivis
SIMONA ŠUKYTĖ, Šiaulių konservatorijos 12 moksleivė
XXIV tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Mozart ja Akordion“ Pärnu (Estija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ


Akordeonų trio

Lietuvos muzikos ir teatro akademijos III kurso studentai
AUDRIUS PAZNIOKAS
NERIJUS BAKULA
ROMAS MORKŪNAS
VII tarptautinis akordeonininkų konkursas SANOK 2006 (Lenkija), II vieta
VI tarptautinis klasikinės ir varjetė akordeono muzikos konkursas CITTÀ DI LANCIANO (Italija), II vieta
Konkursams paruošė profesorius RIČARDAS SVIACKEVIČIUS
Pedagogai asistentas DANIEL ROZOV, lektorius RAIMONDAS SVIACKEVIČIUS

 
Akordeonų sekstetas

RAMUNĖ DAMBRAUSKAITĖ, Šiaulių konservatorijos 12 moksleivė
ROLANDAS ERNIULIS, Šiaulių konservatorijos 10 moksleivis
EVALDAS JONIKAS, Šiaulių konservatorijos 10 moksleivis
MARTYNAS LEVICKIS, Šiaulių konservatorijos 11 moksleivis
IEVA RAVKAITĖ, Šiaulių konservatorijos 12 moksleivė
SIMONA ŠUKYTĖ, Šiaulių konservatorijos 12 moksleivė
XXIV tarptautinis akordeono muzikos konkursas „Mozart ja Akordion“ Pärnu (Estija), II vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ

 
Dainininkai

RYTIS JANILIONIS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakulteto dainavimo katedros II kurso magistrantas
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), GRAND PRIX
Tarptautinis dainininkų konkursas UŽMIRŠTA OPERA Karpačyje (Lenkija), II vieta
Konkursams paruošė lektorės SABINA MARTINAITYTĖ, AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ

LIUDAS MIKALAUSKAS, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos Kauno fakulteto dainavimo katedros II kurso studentas
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), I vieta
II tarptautinis jaunųjų dainininkų konkursas Kohtla Jarve (Estija), GRAND PRIX
Tarptautinis dainininkų konkursas UŽMIRŠTA OPERA Karpačyje (Lenkija), I vieta
Konkursams paruošė lektorės SABINA MARTINAITYTĖ, AUDRONĖ EITMANAVIČIŪTĖ

VILMA MONČYTĖ, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro Operos studijos stažuotoja
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), I vieta
Konkursui paruošė profesorius VIRGILIJUS NOREIKA

DEIVIDAS STAPONKUS, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistas
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGICS Jyväskylä (Suomija), I vieta
Konkursui paruošė profesorius EDUARDAS KANIAVA, docentės IRENA ARGUSTIENĖ, VIRGINIJA SKAISTĖ DABKUTĖ–PALŠAUSKIENĖ

JULIJA STUPNIANEK–KALĖDIENĖ, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro solistė
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGICS Jyväskylä (Suomija), GRAND PRIX
Konkursui paruošė docentė IRENA ARGUSTIENĖ

SKAISTĖ VASILIAUSKAITĖ, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos II kurso studentė
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas MUSICAL PERFORMANCE AND PEDAGOGICS Jyväskylä (Suomija), II vieta
Konkursui paruošė docentė IRENA ARGUSTIENĖ


Estradinis dainavimas

BEATRIČĖ BALTRUŠAITYTĖ, Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 10 klasės moksleivė
Tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo festivalis JAZZ FONTANAS 2006 Panevėžyje (Lietuva), GRAND PRIX ir I vieta
Konkursui paruošė mokytojas VAIDAS URMILEVIČIUS

SANDRA JANKAUSKAITĖ, Lazdijų meno mokyklos 8 klasės moksleivė
Tarptautinis konkursas – festivalis ŠANSAS JAUNIEMS Rygoje (Latvija), I vieta
Pedagogė vyresnioji mokytoja RENATA MOCKEVIČIENĖ

LINA JUREVIČIŪTĖ,  Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė
VII tarptautinis vaikų estradinės dainos konkursas MAŽOSIOS ŽVAIGŽDUTĖS Sankt-Peterburge (Rusija), GRAND PRIX
V tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas BERLINER PERLE Berlyne (Vokietija), GRAND PRIX
Tarptautinis vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis-konkursas „Dainų burė“ Klaipėdoje (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TADARIENĖ

VOKALINĖ GRUPĖ L.DO, Kauno A.Kačanausko muzikos mokykla
Tarptautinis vaikų ir jaunimo populiariosios muzikos festivalis-konkursas „Dainų burė“ Klaipėdoje (Lietuva), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TADARIENĖ


Chorai

KRETINGOS meno mokyklos choras SAULAINĖ
XXXIV tarptautinis chorų konkursas – festivalis MUNDI CANTAT OLOMOUC 2006 Olomouce (Čekija), aukso medalis
Pedagogės mokytoja metodininkė Violeta andriuškevičienė, vyresnioji mokytoja EUGENIJA KARKIENĖ

ŠIAULIŲ berniukų ir jaunuolių choras DAGILĖLIS
XXXIV tarptautinis chorų konkursas – festivalis MUNDI CANTAT OLOMOUC 2006 Olomouce (Čekija), du aukso medaliai ir GRAND PRIX
Choro meno vadovas ir dirigentas mokytojas ekspertas REMIGIJUS ADOMAITIS


Dirigentai

VYTAUTAS LUKOČIUS, dirigentas
III tarptautinis Jormos Panulos dirigentų konkursas Vasa (Suomija), I vieta

DAINIUS PAVILIONIS, Lietuvos kariuomenės garbės sargybos orkestro dirigentas, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos asistentas
IV tarptautinis W. Lutoslavskio dirigentų konkursas Bialystoke (Lenkija), III vieta
---------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------
---------------------------------------------------------------------



2005 metų laureatai



Smuikininkai

ROLANDA GINKUTĖ, Šiaulių I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė
XV tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas SIGULDA 2005 (Latvija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė NIJOLĖ PRASCEVIČIENĖ

KOTRYNA VALEČKAITĖ, Šiaulių I muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė
XV tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas CITTÀ DI BARLETTA (Italija), I vieta
Pedagogė mokytoja ekspertė NIJOLĖ PRASCEVIČIENĖ


Pianistai

PAULINA KLEIZAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 5  klasės moksleivė
VIII tarptautinis konkursas CONCORSO EUROPEO DI MUSICA 2005 gioia del colle (Italija),
I vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė RASA RASIMAVIČIENĖ


Kameriniai ansambliai

EDGARAS KOLDARAS (fortepijonas), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos
9 klasės moksleivis
KAROLIS ŠIMAITIS (mušamieji instrumentai), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 8 klasės moksleivis
Tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), GRAND PRIX
Konkursui paruošė mokytojas ekspertas Rimantas Jurkonis

EDGAR SABILO (fortepijonas), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 7 klasės moksleivis
ARTUR SABILO (gitara), įrašų studija “Muzikos fabrikas”
Tarptautinis konkursas MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), GRAND PRIX
Pedagogas OLEGAS MOLOKOJEDOVAS


© 2019 Lietuvos muzikų rėmimų fondas, A. Smetonos g. 8-3, Vilnius 01115, tel. 2613171, el. p. fondas@lmrf.lt