Lietuvos muzikų rėmimų fondas
Lietuvos muzikų rėmimų fondas

TKL. 2003 m.

Muzikai - 2003 m. tarptautinių konkursų laureatai ir jų pedagogai 

Pianistai

ERNESTA ALEKSAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos I kurso studentė.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina),
III vieta.
Pedagogė docentė RŪTA IBELHAUPTIENĖ.
Konkursui paruošė vyresnioji dėstytoja JŪRATĖ VILIENĖ.

SONATA ALŠAUSKAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos III kurso studentė.
Tarptautinis M.K.Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkursas Vilniuje (Lietuva), I vieta.
Pedagogas profesorius PETRAS GENIUŠAS.

EGLĖ ANDREJEVAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos IV kurso studentė.
II tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis-konkursas, skirtas F.Chopinui Vilniuje (Lietuva), laureatė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta.
Pedagogė profesorė HALINA RADVILAITĖ.

AUŠRINĖ APANAVIČIŪTĖ, Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 9 klasės moksleivė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), III premijos laureatė.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ. 

DOVILĖ BAGDONAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos IV kurso studentė.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina), koncertmeisterių grupėje I vieta.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.
Konkursui paruošė docentė RAMUTĖ VAITKEVIČIŪTĖ. 

EUGENIJA BAIDAKOVA, Kauno I muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
IX tarptautinis konkursas CITTA’ DI CASARZA LIGURE Italijoje, I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė SVETLANA MAŽEIKIENĖ. 

JOLITA BALTUŠKONYTĖ, Panevėžio muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė SILVIJA PASKAČIMAITĖ.

VIDAS BAREIKIS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivis.
III Europos muzikos apdovanojimas MENDELSSOHN CUP Taurisane (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ. 

MARK BARNATOVIČ, Šalčininkų S.Moniuškos menų mokyklos 6 klasės moksleivis.
II tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis-konkursas, skirtas F.Chopinui Vilniuje (Lietuva), laureatas.
Pedagogė mokytoja metodininkė LIJANA JOMANTIENĖ.

RADVILĖ BAUTRONYTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 8 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas SIGULDA 2003 (Latvija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė RAMUTĖ DIKČIUVIENĖ. 

SAULĖ BEREZINAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 1 klasės moksleivė.
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas AMADEUS Brno (Čekija), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė LILIJA PETRAUSKIENĖ.

AUŠRA BERNATAVIČIŪTĖ, Lietuvos muzikos akademijos Meno aspirantūros I kurso aspirantė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), II premijos laureatė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta.
Pedagogė docentė Virginija Dabkutė.
Konkursams paruošė profesorė BIRUTĖ VAINIŪNAITĖ.

RIMANTĖ BIELIAUSKAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
Pasaulio menų čempionatas Holivude (JAV, Kalifornija), du sidabro medaliai: už originalų kūrinį ir už šiuolaikinį stilių.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), II vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja ZITA KUČINSKAITĖ.

GABRIELĖ BIELIŪNAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), I vieta solistų grupėje ir
I vieta kamerinių ansamblių grupėje.
Pedagogė vyresnioji mokytoja KRISTINA ŽILINSKIENĖ.

EMA BOJADŽIAN, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė VIKTORIJA DAUGĖLAITĖ.

VIKTORIJA BORISENKO, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja SVETLANA CIBULSKIENĖ.

URTĖ CINELYTĖ, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis muzikų konkursas CITTA’ DI CASARZA LIGURE (Italija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja RASA BLEBAITĖ.

LIUBOV ČEGLOVA, Lietuvos muzikos akademijos II kurso magistrantė.
II tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis-konkursas, skirtas F.Chopinui Vilniuje (Lietuva), laureatė.
Pedagogė profesorė ALDONA RADVILAITĖ.

IEVA ČIUČIULKAITĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja EDITA LABANAUSKIENĖ.

JULIJA DAUGĖLAITĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 9 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta pianistų grupėje ir I vieta kamerinių ansamblių grupėje.
Pedagogė mokytoja metodininkė VIKTORIJA DAUGĖLAITĖ.

INGA DEKERYTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja LIUBOV VILUTIENĖ.

BIRUTĖ DYRDUŠOKAITĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta.
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas AMADEUS Brno (Čekija), III vieta.
Tarptautinis vaikų ir jaunimo džiazo muzikos festivalis JAZZ FONTANAS 2003 Panevėžyje (Lietuva), laureatė.
Pedagogė vyresnioji mokytoja OLGA PETRUŠENKO.

JUSTĖ DOBILIAUSKAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis muzikų konkursas CITTA’ DI CASARZA LIGURE (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė RASA RASIMAVIČIENĖ.

MONIKA DRAKŠAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas AMADEUS Brno (Čekija), II vieta
Pedagogė mokytoja metodininkė RITA KIGIENĖ.

KOTRYNA GEDIMINAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos 4 kurso studentė.
II tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis-konkursas, skirtas F.Chopinui Vilniuje (Lietuva),
I premijos laureatė.
Pedagogė docentė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ.

GAILĖ GRICIŪTĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 12 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėjė (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ.

BARBARA GUSTEVIČ, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė.
II tarptautinis J.B.Cramer etiudų pianistų konkursas St.Georgen (Vokietija), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė REGINA MALINAUSKIENĖ.

GUODA INDRIŪNAITĖ, Anykščių muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I premijos laureatė.
VIII tarptautinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas-festivalis Panevėžyje (Lietuva), laureatė.
Pedagogė vyresnioji mokytoja IRENA MELDAIKIENĖ.

ARNAS IVOŠKA, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), III vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja EDITA LABANAUSKIENĖ.

GIEDRĖ JAUGIELAVIČIŪTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 2 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), III vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja EGLĖ ČEKANAVIČIENĖ.

KRISTINA JENCIŪTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja IRINA SVINCOVA.

BRIGITA JURKONYTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė LILIJA VASNEVSKAJA.

TAURAS KALASAUSKAS, Kauno I muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis.
IX tarptautinis muzikų konkursas CITTA’ DI CASARZA LIGURE (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė TERESĖ NIDA ZUBAUSKAITĖ.

KOTRYNA KAKLAUSKAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė.
IX tarptautinis muzikų konkursas CITTA’ DI CASARZA LIGURE (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė JŪRATĖ ŽEMAITYTĖ.

MINDAUGAS KANČYS, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja GALINA NOVELSKIENĖ.

MARK KANTOROVIČ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 5 klasės mokinys.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), Grand Prix.
Pedagogė mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ.
 
DOMANTAS KARALIUS, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis.
IX tarptautinis muzikų konkursas CITTA’ DI CASARZA LIGURE (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė SVETLANA MAŽEIKIENĖ.

JULIUS KIGAS, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 2 klasės moksleivis.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), Grand Prix.
Pedagogė mokytoja metodininkė LILIJA VASNEVSKAJA.

VAIDA KLINAVIČIŪTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), III vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja EDITA LABANAUSKIENĖ.

MARTYNA KLONIŪNAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė RITA KIGIENĖ.
 
KAROLINA KNĖPAITĖ, Vilniaus B.Jonušo muzikos mokyklos 2 klasės moksleivė.
Tarptautinis klasikinės muzikos konkursas KLASSIK 2003 Berlingske Tidendes (Danija),
III vieta.
Pedagogė mokytoja MINTARĖ KANOPKAITĖ

MARTYNA KUČINSKAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 2 klasės moksleivė.
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas AMADEUS Brno (Čekija), III vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja AUŠRA KUČINSKIENĖ.

DARIUS KUDIRKA, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos pedagogas.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), II premijos laureatas.

INGA LIUKAITYTĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 5 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė AUDRONĖ PAŠKAUSKIENĖ.

JOVITA LOKCIONKINAITĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja OLGA PETRUŠENKO.

ROBERTAS LOZINSKIS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 6 klasės moksleivis.
XVIII tarptautinis muzikos konkursas CITTA’ DI MONCALIERI (Italija), I vieta.
Tarptautinis fortepijoninės muzikos konkursas STEINWAY Hamburge, (Vokietija), III vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė BIRUTĖ KUMPIKIENĖ.

NORA MARAZAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė RITA AURELIJA JUKNEVIČIENĖ.

LAURA MATELIONYTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja RŪTA VARNIENĖ.

DARIUS MAŽINTAS, Lietuvos muzikos akademijos III kurso studentas.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), II premijos laureatas.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

GRETA MICKUTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 2 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja RŪTA VARNIENĖ.

URTĖ MILAŠAUSKAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 6 klasės moksleivė.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), III vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė VIDA EMILIJA PREKERYTĖ.

EDVINAS MINKŠTIMAS, Lietuvos muzikos akademijos Meno aspirantūros I kurso aspirantas.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), Grand Prix.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

JULIJA MOROZOVA, Lietuvos muzikos akademijos I kurso studentė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I premijos laureatė.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

AGNĖ MOZŪRAITĖ, Garliavos muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
II tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis-konkursas, skirtas F.Chopinui Vilniuje (Lietuva), laureatė.
Pedagogė mokytoja metodininkė SVETLANA TRIFONKOVA.

AGNĖ MOZŪRAITYTĖ, Kauno J.Naujalio muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė VIOLETA KULVIETIENĖ.

BENAS MUNTRIMAS, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė LILIJA VASNEVSKAJA.

INDRĖ NAUJIKAITĖ, Alytaus muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), II premijos laureatė.
Pedagogė mokytoja metodininkė VITA NAUJIKIENĖ.

BENIGNA MARIJA NEKROŠIŪTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio muzikos mokyklos 9 klasės moksleivė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), III premijos laureatė.
Pedagogė mokytoja metodininkė NERINGA PUIŠYTĖ.

TADAS NIAURA, Anykščių muzikos mokyklos 3 klasės moksleivis.
VIII tarptautinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas-festivalis Panevėžyje (Lietuva), laureatas.
Pedagogė vyresnioji mokytoja IRENA MELDAIKIENĖ.

GINTARAS PAMAKŠTYS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivis.
III Europos muzikos apdovanojimas MENDELSSOHN CUP Taurisane (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ.

AKVILĖ PAPIEVYTĖ, Kauno J.Naujalio muzikos mokyklos 2 klasės moksleivė.
IV tarptautinis jaunųjų pianistų M.Musorgskio konkursas Tverėje (Rusija), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė AUDRONĖ ONA PAŠKAUSKIENĖ.

GABRIELĖ PAŠKAUSKAITĖ, Kauno I muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
IX tarptautinis muzikų konkursas CITTA’ DI CASARZA LIGURE (Italija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja RŪTA BIMBAITĖ.

SANDRA PAŽĖRAITĖ, Veiverių A.Kučingio menų mokyklos 5 klasės moksleivė.
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas AMADEUS Brno (Čekija), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė AUDRONĖ ONA PAŠKAUSKIENĖ.

SANDRA PLAUŠKAITĖ, Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos 3 klasės moksleivė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), II premijos laureatė.
Pedagogė vyresnioji mokytoja ILONA VITKUVIENĖ.

GIEDRĖ POCIŪTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja LIUBOV VILUTIENĖ.

LINA POCIŪTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), III vieta.
Pedagogė mokytoja LIUBOV VILUTIENĖ.

GRETA PRASPALIAUSKYTĖ, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
II tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis-konkursas, skirtas F.Chopinui Vilniuje (Lietuva),
II premijos laureatė.
Pedagogė mokytoja metodininkė JELENA MALINA.

ANDRIUS RACEVIČIUS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivis.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), Grand Prix.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

PAULINA RAČYTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), III vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja AUŠRA KUČINSKIENĖ.

KAMILĖ RADZVILAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 8 klasės moksleivė.
III Europos muzikos apdovanojimas MENDELSSOHN CUP Taurisane (Italija), I vieta.
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas Namur (Belgija), III. vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ.

MINVYDAS RAŽAITIS, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivis.
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas AMADEUS Brno (Čekija), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė LIUDMILA RAGOŽINA.

KORNELIJA ROMAITĖ, Kauno VYTURIO vidurinės mokyklos 3 klasės moksleivė.
Tarptautinis konkursas PRO PIANO-ROMẬNIA Bukarešte (Rumunija), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė VITA KARUŽAITĖ.

GINTARĖ RUDAITYTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), II premijos laureatė.
Pedagogė docentė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ.
Konkursui paruošė docentė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ ir mokytoja metodininkė MILDA LAPĖNAITĖ.

MILDA RUDOKAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), III vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė LIUDMILA RAGOŽINA.

EMILIJA SAKAVIČIŪTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė RITA AURELIJA JUKNEVIČIENĖ.

RITA SAVULYTĖ, Lietuvos muzikos akademijos III kurso studentė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), II premijos laureatė.
Tarptautinis jaunųjų muzikos atlikėjų ir pedagogų forumas Helsingore (Danija), III vieta.
Pedagogė docentė ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ.

LAURA STEPANKEVIČIŪTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 6 klasės moksleivė.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė VIOLETA LIPNIAGOVIENĖ.

ERNESTAS SURMA, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 6 klasės moksleivis.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I premijos laureatas.
Pedagogė mokytoja ekspertė VIDA PREKERYTĖ.

EGLĖ ŠARLAUSKAITĖ, Panevėžio muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė SILVIJA PASKAČIMAITĖ.

SANDRA ŠERKŠNYTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 9 klasės moksleivė.
III Europos muzikos apdovanojimas MENDELSSOHN CUP Taurisane (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ.

JUSTAS ŠERVENIKAS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 10 klasės moksleivis.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), III premijos laureatas.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

KASTYTIS ŠIDLAUSKAS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 8 klasės moksleivis.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė VIOLETA KULVIETIENĖ.

GUOSTĖ TAMULYNAITĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 6 klasės moksleivė.
IV tarptautinis M.Musorgskio jaunųjų pianistų konkursas Tverėje (Rusija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė AUDRONĖ ONA PAŠKAUSKIENĖ.

DOVILĖ UŽPALYTĖ, Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijos I kurso studentė.
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas BALTIJOS GINTARĖLIAI Klaipėdoje (Lietuva),
III vieta.
Pedagogė vyresnioji dėstytoja VIRGINIJA RUZGIENĖ.
Konkursui paruošė mokytoja metodininkė JŪRATĖ JONAUSKIENĖ.

MANTAS VAIČIŪNAS, Lietuvos muziko akademijos II kurso magistrantas.
II tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis-konkursas, skirtas F.Chopinui Vilniuje (Lietuva), laureatas.
Pedagogas profesorius KĘSTUTIS GRYBAUSKAS.

AGNĖ VALIULYTĖ, Lietuvos muzikos akademijos II kurso studentė.
II tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis-konkursas, skirtas F.Chopinui Vilniuje (Lietuva),
I premijos laureatė.
Pedagogė profesorė ALDONA RADVILAITĖ.

ROKAS VALUNTONIS, Panevėžio konservatorijos I kurso studentas.
II tarptautinis lenkų fortepijoninės muzikos festivalis-konkursas, skirtas F.Chopinui Vilniuje (Lietuva),
II premijos laureatas.
Pedagogė dėstytoja VILIJA GELEŽIŪTĖ.
Konkursui paruošė mokytoja ekspertė GRAŽINA BELECKIENĖ.

ANGELĖ VENSLAUSKAITĖ, Kauno J.Gruodžio konservatorijos III kurso studentė.
II tarptautinis J.B.Cramer pianistų konkursas St.Gerogen (Vokietija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji dėstytoja DANUTĖ VARNIENĖ.

INGA VYŠNIAUSKAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos II kurso studentė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I premijos laureatė.
Tarptautinis jaunųjų muzikos atlikėjų ir pedagogų forumas Helsingore (Danija), II vieta.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

RASA VITKAUSKAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 11 klasės moksleivė.
III Europos muziko apdovanojimas MENDELSSOHN CUP Taurisane (Italija), Grand Prix.
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas Namur (Belgija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ.

AKVILĖ VITKŪNAITĖ, Panevėžio muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Atviras vaikų pianistų konkursas LAIPTELIS Į TOBULUMĄ Maskvoje (Rusija), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė GRAŽINA BELECKIENĖ.

VLADIMIR VOJEVODIN, Visagino ATGIMIMO gimnazijos 12 klasės moksleivis.
IV tarptautinis konkursas VALSESIA MUSCIA JUNIORES 2003 PREMIO MONTEROSA-KAWAI
Varallo (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė LEILA URMANOVA.

MARIUS ZABITIS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 8 klasės moksleivis.
Tarptautinis konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė VIOLETA LIPNIAGOVIENĖ.
 
KAROLINA ŽEMAITYTĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė.
II tarptautinis J.B.Cramer pianistų konkursas St.Georgen (Vokietija), II vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja RŪTA VARNIENĖ.

Fortepijoniniai ansambliai

MYKOLAS BAZARAS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivis.
MOTIEJUS BAZARAS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 10 klasės moksleivis.
I tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas NOVA MUSICA Daugpilyje (Latvija), I vieta.
Pedagogės vyresnioji mokytoja RASA KRĖPŠTIENĖ, mokytoja ekspertė RYMANTĖ ŠERKŠNYTĖ.
Konkursui paruošė mokytoja AUŠRA MOZŪRAITYTĖ

GABRIELĖ BIELIŪNAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
JONĖ SAVICKAITĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), I vieta.
Pedagogės vyresniosios mokytojos KRISTINA ŽILINSKIENĖ ir BRIGITA SAVICKAITĖ.

BIRUTĖ BIZEVIČIŪTĖ–VALIAUGIENĖ, Lietuvos muzikos akademijos Menų aspirantūros
II kurso aspirantė.
GIEDRĖ GABNYTĖ, Lietuvos muzikos akademijos koncertmeisterė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), Grand Prix fortepijoninių ansamblių grupėje ir Grand Prix už koncertą dviem fortepijonams su kameriniu orkestru.
Pedagogė profesorė VERONIKA VITAITĖ.

EMA BOJADŽIAN, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
JULIJA DAUGĖLAITĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 9 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė VIKTORIJA DAUGĖLAITĖ.

RIMANTAS JURKONIS, Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos pedagogas.
ROMUALDAS LUKOŠIUS, Šiaulių konservatorijos dėstytojas.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), Grand Prix.

TOMAS KARAVECKAS, Šiaulių konservatorijos muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis.
GABRIELIUS MICKEVIČIUS, Šiaulių konservatorijos muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I premijos laureatai.
Pedagogė dėstytoja MARIJA KAUBRIENĖ.

BOŽENA MINKO, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė.
EVELINA MINKO, Vilniaus Naujosios Vilnios muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė.
VIII tarptautinis fortepijoninių duetų konkursas DIALOGI FORTEPIANOWE Gdynėje (Lenkija), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė IRINA ČEKURIŠVILI.

JUSTINAS PALIONIS, Kauno VYTURIO vidurinės mokyklos 5 klasės moksleivis.
ARMANTAS VARNAS, Kauno VYTURIO vidurinės mokyklos 7 klasės moksleivis.
Tarptautinis konkursas PRO PIANO-ROMANIA Bukarešte (Rumunija), II vieta
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), II premijos laureatai.
Pedagogės vyresnioji mokytoja AUŠRA BANAITIENĖ ir mokytoja metodininkė ALDONA DIDŽIULYTĖ

KAMILĖ RADZVILAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 8 klasės moksleivė.
SANDRA ŠERKŠNYTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 9 klasės moksleivė.
Tarptautinis jaunųjų pianistų konkursas Namur (Belgija), III vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė JŪRATĖ TERESĖ KAROSAITĖ.

AKVILĖ ŠILEIKAITĖ, Klaipėdos J.Karoso muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
DIANA STANKEVIČIŪTĖ, Klaipėdos J.Karoso muzikos mokyklos 2 klasės moksleivė.
I tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas NOVA MUSICA Daugpilyje (Latvija), III vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė TATJANA ROMAŠKINA.

Smuikininkai

JUSTINA AUŠKELYTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 8 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas SIGULDA 2003 Siguldoje (Latvija), I vieta.
Pedagogė mokytoja INGA GYLYTĖ.

MONIKA BUINEVIČIŪTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 8 klasės moksleivė.
III tarptautinis A.Glazunovo smuikininkų ir violončelininkų konkursas Paryžiuje (Prancūzija), II vieta.
I tarptautinis S.Sondeckio smuikininkų konkursas Šiauliuose (Lietuva), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė GINTVILĖ VITĖNAITĖ.

RAKELĖ CHIJENAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 4 klasės moksleivė.
III tarptautinis A.Glazunovo smuikininkų ir violončelininkų konkursas Paryžiuje (Prancūzija), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė ASIA KACAITĖ.

AGATA DARAŠKAITĖ, konkursą laimėjo būdama Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos
9 klasės moksleivė, dabar mokosi J.Menuchino Menų mokykloje Londone (Didžioji Britanija).
I tarptautinis S.Sondeckio smuikininkų konkursas Šiauliuose (Lietuva), I vieta.
Pedagogė profesorė NATALIJA BOJARSKAJA.
Konkursui paruošė docentė UNDINĖ JAGĖLAITĖ.

IEVA DAUGIRGAITĖ, Šiaulių I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
III tarptautinis A.Glazunovo smuikininkų ir violončelininkų konkursas Paryžiuje (Prancūzija), II vieta.
I tarptautinis S.Sondeckio smuikininkų konkursas Šiauliuose (Lietuva), III vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė NIJOLĖ PRASCEVIČIENĖ.

ALGIRDAS GALDIKAS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 7 klasės moksleivis.
I tarptautinis S.Sondeckio smuikininkų konkursas Šiauliuose (Lietuva), II vieta.
Pedagogė docentė UNDINĖ JAGĖLAITĖ.
Konkursui paruošė mokytoja metodininkė RAMUNĖ BANDZAITYTĖ.

ROLANDA GINKUTĖ, Šiaulių I muzikos mokyklos 2 klasės moksleivė.
III tarptautinis A.Glazunovo smuikininkų ir violončelininkų konkursas Paryžiuje (Prancūzija), III vieta.
I tarptautinis S.Sondeckio smuikininkų konkursas Šiauliuose (Lietuva), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė NIJOLĖ PRASCEVIČIENĖ.

BRIGITA JAKONYTĖ, Vievio meno mokyklos 2 klasės moksleivė.
III tarptautinis A.Glazunovo smuikininkų ir violončelininkų konkursas Paryžiuje (Prancūzija), III vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja AUŠRA ILJOITYTĖ-SMITS.

AUGUSTĖ EMILIJA JANONYTĖ, Šiaulių I muzikos mokyklos 1 klasės moksleivė.
I tarptautinis S.Sondeckio smuikininkų konkursas Šiauliuose (Lietuva), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė NIJOLĖ PRASCEVIČIENĖ.

SKAISTĖ JASKUTELYTĖ, Klaipėdos universiteto Menų fakulteto magistrantė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta.
Pedagogas profesorius JURGIS DVARIONAS.
Konkursui paruošė asistentas ALGIS JONAS LUKOŠEVIČIUS.

JUSTINAS KAUNAS, Šakių meno mokyklos 5 klasės moksleivis.
I tarptautinis S.Sondeckio smuikininkų konkursas Šiauliuose (Lietuva), III vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja VILMA MURAUSKIENĖ.

DALIA KUZNECOVAITĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 9 klasės moksleivė.
I tarptautinis S.Sondeckio smuikininkų konkursas Šiauliuose (Lietuva), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė BEATA VASILIAUSKAITĖ-ŠMIDTIENĖ.

KAMILĖ MAČIULYTĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 7 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė RAMUNĖ BANDZAITYTĖ.

RŪTA MAŽOLYTĖ Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 4 klasės moksleivė.
III tarptautinis A.Glazunovo smuikininkų ir violončelininkų konkursas Paryžiuje (Prancūzija), II vieta.
Pedagogas profesorius JURGIS DVARIONAS.

IEVA PRANSKUTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 5 klasės moksleivė.
I tarptautinis S.Sondeckio smuikininkų konkursas Šiauliuose (Lietuva), III vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė BEATA VASILIAUSKAITĖ-ŠMIDTIENĖ.

MARIJA PRANSKUTĖ, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 2 klasės moksleivė.
I tarptautinis S.Sondeckio smuikininkų konkursas Šiauliuose (Lietuva), III vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė BEATA VASILIAUSKAITĖ-ŠMIDTIENĖ.

ALGIRDAS ŠOCHAS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 6 klasės moksleivis.
I tarptautinis S.Sondeckio smuikininkų konkursas Šiauliuose (Lietuva), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė BEATA VASILIAUSKAITĖ-ŠMIDTIENĖ.

GIEDRĖ ŽARĖNAITĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 8 klasės moksleivė.
I tarptautinis S.Sondeckio smuikininkų konkursas Šiauliuose (Lietuva), III vieta.
XIII tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas SIGULDA 2003 Siguldoje (Latvija), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė RAMUNĖ BANDZAITYTĖ.

Smuikų duetas

KRISTINA KUPČINSKAITĖ, Ukmergės muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė.
SANDRA PAVYDYTĖ, Ukmergės muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė.
VIII tarptautinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas – festivalis su Panevėžio kameriniu orkestru Panevėžyje (Lietuva), laureatės.
Pedagogė mokytoja metodininkė RITA KRIKŠTAPONIENĖ.

Violončelininkai

VITALIJA BARANAUSKAITĖ, Ukmergės muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
VIII tarptautinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas-festivalis su Panevėžio kameriniu orkestru Panevėžyje (Lietuva), laureatė.
Pedagogė vyresnioji mokytoja VIRGINIJA MAŽEIKIENĖ.

VILIUS DAŠKEVIČIUS, Ukmergės muzikos mokyklos 6 klasės moksleivis.
VIII tarptautinis jaunųjų pianistų ir stygininkų konkursas-festivalis su Panevėžio kameriniu orkestru Panevėžyje (Lietuva), laureatas.
Pedagogė vyresnioji mokytoja VIRGINIJA MAŽEIKIENĖ.

DAINIUS ROŽKO, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 7 klasės moksleivis.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja REGINA BOBINIENĖ.

Fleitininkas

VYTENIS GURSTIS, Vilniaus ĄŽUOLIUKO muzikos mokyklos 8 klasės moksleivis.
Tarptautinis K.Štralo jaunųjų fleitininkų konkursas Jelgava 2003 (Latvija), II vieta.
Pedagogė mokytoja ŽIBUTĖ VALKAITYTĖ.

Klarnetininkai

ANDRIUS BERNOTAITIS, Lietuvos muzikos akademijos I kurso studentas.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina),
I vieta.
Pedagogas profesorius ALGIRDAS BUDRYS.
 
VYTIS BINKAUSKAS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos I kurso studentas.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina), Grand Prix.
Pedagogas vyresnysis dėstytojas KĘSTUTIS BLIUJUS.

ŽILVINAS BRAZAUSKAS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 6 klasės moksleivis.
V tarptautinis E.Medna konkursas JAUNAIS KLARNETISTS Rūjiena (Latvija), I vieta.
Pedagogas mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS.

AUDRONIUS DAUKŠYS, Lietuvos muzikos akademijos I kurso studentas.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina),
I vieta.
Pedagogas profesorius ALGIRDAS BUDRYS.

VYTAUTAS GIEDRAITIS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivis.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina), Grand Prix.
Pedagogas mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS.

ANTANAS MAKŠTUTIS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 5 klasės moksleivis.
V tarptautinis E.Medna konkursas JAUNAIS KLARNETISTS Rūjiena (Latvija), I vieta.
Pedagogas mokytojas ekspertas VITALIUS ŽEMAITIS.

MYKOLAS KARIJOTAS VILYS, Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos 6 klasės moksleivis.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve – Vorzelyje (Ukraina),
I vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas AUDRONIUS DAUKŠYS.

Klarnetų kvartetai

Klaipėdos E.Balsio menų gimnazijos klarnetų kvartetas
                      JONAS BARZDŽIUS, 10 klasės moksleivis,
                      VALDAS BREIMELIS, 5 klasės moksleivis,
                      JUOZAS LATAKAS, 9 klasės moksleivis,
                      MYKOLAS-KARIJOTAS VILYS, 6 klasės moksleivis.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina), Grand Prix.
Pedagogas mokytojas metodininkas AUDRONIUS DAUKŠYS.

Lietuvos muzikos akademijos Kauno fakulteto klarnetų kvartetas
                      JURGIS GRIŠMANAUSKAS, I kurso studentas,
                      SAULIUS IŽGANAITIS, absolventas, 
                      EVALDAS LAURECKAS, IV kurso studentas,
                      ARTŪRAS VRUBLEVSKIS, III kurso studentas.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina),
I vieta.
Pedagogas profesorius ALGIRDAS BUDRYS.
Konkursui paruošė vyresnysis dėstytojas KĘSTUTIS BLIUJUS.

Tenorininkas

AUDRIUS KURGONAS, Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis.
III tarptautinis K.Izarto konkursas JAUNAIS VIRTUOZS Rygoje (Latvija), III vieta.
Pedagogas vyresnysis mokytojas ANTANAS LADYGA.

Trombonininkas

JIEVARAS JASINSKIS, Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos 8 klasės moksleivis.
III tarptautinis K.Izarto konkursas JAUNAIS VIRTUOZS Rygoje (Latvija), II vieta.
Pedagogas vyresnysis mokytojas ALGIRDAS ŠUMINAS.

Valtornininkai

ANDRIUS ANDRANIKAS ARUTIUNIANAS, Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos
6 klasės moksleivis.
V tarptautinis J.Jurjano konkursas JAUNAIS MEŽRADZNIEKS Ergli (Latvija), I vieta.
Pedagogas mokytojas VITAS VIDZBELIS.

KAROLIS BLAŽYS, Vilniaus B.Jonušo muzikos mokyklos 2 klasės moksleivis.
V tarptautinis J.Jurjano konkursas JAUNAIS MEŽRADZNIEKS Ergli (Latvija), II vieta.
Pedagogas mokytojas ekspertas VILIMANTAS VITARTAS.

ONA DAMANSKAITĖ, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 8 klasės moksleivė.
V tarptautinis J.Jurjano konkursas JAUNAIS MEŽRADZNIEKS Ergli (Latvija), III vieta.
Pedagogas mokytojas ekspertas VILIMANTAS VITARTAS.

MODESTAS KAPUSTINSKAS, Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 5 klasės moksleivis.
V tarptautinis J.Jurjano konkursas JAUNAIS MEŽRADZNIEKS Ergli (Latvija), III vieta.
Pedagogas mokytojas ekspertas VILIMANTAS VITARTAS.

INDRĖ KRIKŠČIŪNAITĖ, Vilniaus konservatorijos 12 klasės moksleivė.
V tarptautinis J.Jurjano konkursas JAUNAIS MEŽRADZNIEKS Ergli (Latvija), II vieta.
Pedagogas dėstytojas ekspertas VILIMANTAS VITARTAS.

LAURYNAS NAUJIKAS Nacionalinės M.K.Čiurlionio menų mokyklos 6 klasės moksleivis.
V tarptautinis J.Jurjano konkursas JAUNAIS MEŽRADZNIEKS Ergli (Latvija), II vieta.
Pedagogas mokytojas VITAS VIDZBELIS.

JULIUS PRANEVIČIUS, Lietuvos muzikos akademijos I kurso studentas.
V tarptautinis J.Jurjano konkursas JAUNAIS MEŽRADZNIEKS Ergli (Latvija),
Grand Prix ir I-oji vieta.
Pedagogas lektorius MINDAUGAS GECEVIČIUS.
Konkursui paruošė dėstytojas ekspertas VILIMANTAS VITARTAS.

Kameriniai ansambliai

GINTĖ MARTUTAITYTĖ (smuikas), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos
7 klasės moksleivė.
IRMINA IVANAUSKAITĖ (fortepijonas), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos
7 klasės moksleivė.
Tarptautinis kamerinės muzikos festivalis-konkursas Rygoje (Latvija), laureatės.
Pedagogės mokytoja ekspertė JŪRATĖ BUNDZAITĖ ir mokytoja metodininkė EGLĖ ČOBOTIENĖ.

UGNĖ PETRAUSKAITĖ (smuikas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 5 klasės moksleivė.
LINA STANKEVIČIŪTĖ (fortepijonas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 7 klasės moksleivė.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), III premijos laureatės.
Pedagogės vyresnioji mokytoja NATALJA LUKOŠIENĖ ir mokytoja metodininkė RAMUNĖ BANZAITYTĖ.
Konkursui paruošė vyresnioji mokytoja NATALJA LUKOŠIENĖ ir mokytoja metodininkė MILDA PUPELIENĖ.

IGNAS BLAŽAITIS (smuikas), Druskininkų M.K.Čiurlionio muzikos mokyklos 1 klasės mokinys.
GAJUS JONYS (smuikas), Druskininkų M.K.Čiurlionio muzikos mokyklos 1 klasės mokinys.
LAURYNAS KUDŽMA (fortepijonas), Druskininkų M.K.Čiurlionio muzikos mokyklos 4 klasės mokinys.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), I premijos laureatai.
Pedagogas mokytojai metodininkai OLEGAS BOGDANOVAS ir NATALIJA SOKOLENKO.

PATRIS ŽIDELEVIČIUS (violončelė), Kauno I muzikos mokyklos 8 klasės moksleivis.
KOTRYNA KAKLAUSKAITĖ (fortepijonas), Kauno I muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė.
IX tarptautinis muzikų konkursas CITTA’ DI CASARZA LIGURE (Italija), I vieta.
Tarptautinis Dzūkijos jaunųjų atlikėjų kamerinės muzikos festivalis Alytuje (Lietuva), I vieta.
Pedagogės mokytojos metodininkės DALIA LAPTEVIENĖ ir JŪRATĖ ŽEMAITYTĖ.

KAMILĖ MAČIULYTĖ (smuikas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 7 klasės moksleivė.
DAINIUS ROŽKO (violončelė), Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 7 klasės moksleivis.
JULIJA DAUGĖLAITĖ (fortepijonas), Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 9 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), I vieta.
Pedagogės mokytojos metodininkės VIKTORIJA DAUGĖLAITĖ, RAMUNĖ BANDZAITYTĖ ir
vyresnioji mokytoja REGINA BOBINIENĖ.
Konkursui paruošė mokytoja metodininkė GIEDRA MEŠKAUSKAITĖ.

MONIKA ANDRIEKUTĖ (altas), Klaipėdos S.Šimkaus konservatorijos IV kurso studentė.
JULIJA KARKLIŪTĖ (I smuikas), Klaipėdos universiteto Menų fakulteto magistrantė.
ROMA KERNYTĖ (violončelė), Klaipėdos universiteto Menų fakulteto magistrantė.
AIRIDA ŽILINSKIENĖ (II smuikas), Klaipėdos universiteto Menų fakulteto magistrantė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), III vieta.
Pedagogai profesorius JURGIS DVARIONAS, lektorius ALGIS JONAS LUKOŠEVIČIUS,
dėstytoja asistentė LIUDA KURAITIENĖ.
Konkursui paruošė dėstytoja asistentė LIUDA KURAITIENĖ.

VERA BUKINA (fleita), Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė.
LIUBOV SERGIJENKO (fortepijonas), Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve-Vorzelyje (Ukraina),
II vieta.
II tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinių ansamblių festivalis-konkursas SĄSKAMBIAI Vilniuje, laureatės.
Pedagogės mokytoja ekspertė OLGA SYČEVA ir mokytoja metodininkė VIKTORIJA MARIJA ZABRODAITĖ.

RASA OLŠAUSKAITĖ (fleita), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 10 klasės moksleivė.
TAURAS OLŠAUSKAS (fortepijonas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 11 klasės moksleivis.
Tarptautinis pianistų, kamerinių, fortepijoninių ansamblių, koncertų fortepijonui su kameriniu orkestru konkursas-festivalis MUZIKA BE SIENŲ Druskininkuose (Lietuva), II premijos laureatai.
Pedagogės mokytojos ekspertė LIDIJA GOMOLICKAITĖ-GRUDZINSKAITĖ ir TATJANA MURAŠKO.

ĄŽUOLAS PAULAUSKAS (klarnetas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 11 klasės moksleivis.
MOTIEJUS BAZARAS (fortepijonas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 10 klasės moksleivis.
Tarptautinis studentų kamerinių ansamblių konkursas Klaipėdoje (Lietuva), I vieta.
Pedagogai mokytojai ekspertai RYMANTĖ ŠERKŠNYTĖ ir VITALIJUS ŽEMAITIS.
Konkursui paruošė mokytojas ekspertas VITALIJUS ŽEMAITIS.

JIEVARAS JASINSKIS (trombonas), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos
8 klasės moksleivis.
ZURIDA DAROVA (fortepijonas), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos
9 klasės moksleivė.
Tarptautinis kamerinių ansamblių festivalis-konkursas Rygoje (Latvija), laureatai.
Pedagogai mokytoja ekspertė TATJANA RADOVIČ ir vyresnysis mokytojas ALGIRDAS ŠUMINAS.

AURIMAS MATELIS (saksofonas), Anykščių muzikos mokyklos 7 klasės moksleivis.
PAULINA DŪMANAITĖ (fortepijonas), Anykščių muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė.
II tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinių ansamblių konkursas-festivalis SĄSKAMBIAI Vilniuje, laureatai.
Pedagogai vyresnioji mokytoja IRENA MELDAIKIENĖ ir mokytojas PETRAS ŽIUKAS.

ADOMAS KUZINAS (klarnetas), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos
7 klasės moksleivis.
TOMAS KUZINAS (saksofonas), Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos
9 klasės moksleivis.
Tarptautinis jaunųjų džiazo solistų ir ansamblių konkursas Vilniuje (Lietuva), II vieta.
Pedagogas mokytojas JUOZAS GABARTAS.

GIEDRĖ MUNDINAITĖ (smuikas), Lietuvos muzikos akademijos Kauno fakulteto I kurso studentė.
ĄŽUOLAS PAULAUSKAS (klarnetas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 11 klasės moksleivis.
MOTIEJUS BAZARAS (fortepijonas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 10 klasės moksleivis.
I tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas NOVA MUSICA Daugpilyje (Latvija), II vieta.
Pedagogai mokytoja ekspertė RYMANTĖ ŠERKŠNYTĖ, mokytojas ekspertas VITALIJUS ŽEMAITIS ir mokytoja lektorė ILONA KLUSAITĖ.
Konkursui paruošė lektorė ILONA KLUSAITĖ.

PETRAS PIENAUSKAS (smuikas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivis.
VYTIS BINKAUSKAS (klarnetas), Kauno J.Gruodžio konservatorijos I kurso studentas.
MYKOLAS BAZARAS (fortepijonas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivis.
I tarptautinis kamerinių ansamblių konkursas NOVA MUSICA Daugpilyje (Latvija), III vieta.
Pedagogai vyresnioji mokytoja RASA KRĖPŠTIENĖ, vyresnysis dėstytojas KĘSTUTIS BLIUJUS ir mokytoja lektorė  ILONA KLUSAITĖ.
Konkursui paruošė mokytoja lektorė ILONA KLUSAITĖ.

ĄŽUOLAS PAULAUSKAS (klarnetas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 11 klasės moksleivis.
MYKOLAS BAZARAS (fortepijonas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 9 klasės moksleivis.
MOTIEJUS BAZARAS (fortepijonas), Kauno J.Naujalio muzikos gimnazijos 10 klasės moksleivis.
Tarptautinis jaunųjų džiazo solistų ir ansamblių konkursas Vilniuje (Lietuva), I vieta.
Pedagogai vyresnioji mokytoja RASA KRĖPŠTIENĖ, mokytoja ekspertė RYMANTĖ ŠERKŠNYTĖ ir mokytojas ekspertas VITALIJUS ŽEMAITIS.

Alytaus muzikos mokyklos kamerinis ansamblis
                      VLADISLAVA BURKOVA (smuikas), 7 klasės moksleivė,
                      INDRĖ KOCHANSKAITĖ (smuikas), 7 klasės moksleivė,
                      MIGLĖ LINGYTĖ (fortepijonas), 7 klasės moksleivė,
                      GODA MACKEVIČIŪTĖ (violončelė), 7 klasės moksleivė,
                      BIRUTĖ MAŽEIKAITĖ (violončelė), 5 klasės moksleivė,
                      AGNĖ RAUDELIŪNAITĖ (smuikas), 7 klasės moksleivė,
                      RŪTA STANEVIČIŪTĖ (smuikas), 7 klasės moksleivė.
II tarptautinis jaunųjų atlikėjų kamerinių ansamblių festivalis-konkursas SĄSKAMBIAI Vilniuje, laureatas.
Pedagogės mokytojos metodininkės ANTANINA PASARAVIČIENĖ, BRONĖ DZENKAUSKIENĖ, RITA FRENDZELIENĖ.
Konkursui paruošė mokytoja metodininkė RITA FRENDZELIENĖ.

Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos kamerinis ansamblis
                      GEVALDA ALIŠAUSKAITĖ (akordeonas), 8 klasės moksleivė,
                      KAROLINA BALECKAITĖ (fleita), 8 klasės moksleivė,
                      URTĖ ŠABŪNAITĖ (smuikas), Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklą
                      baigė 2003 m.
                      INETA ŠARKAITĖ (akordeonas), 8 klasės moksleivė,
                      KAROLINA ZABORSKYTĖ (violončelė), 8 klasės moksleivė,
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė BIRUTĖ RUŠĖNIENĖ.

Kamerinis orkestras

Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Pučiamųjų ir styginių muzikos katedros kamerinis orkestras.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), I vieta.
Orkestro vadovas ALGIS JONAS LUKOŠEVIČIUS.

Vokalistai

EGLĖ BAGDONAVIČIŪTĖ, Lietuvos muzikos akademijos I kurso magistrantė.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina), Grand Prix.
Pedagogė docentė IRENA ARGUSTIENĖ.

LAURYNA BENDŽIŪNAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos II kurso studentė.
Tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas XXI CENTURY ART Kijeve–Vorzelyje (Ukraina),
I vieta.
Pedagogė docentė IRENA ARGUSTIENĖ

INDRĖ MARCINKĖNAITĖ (dainavimas), Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 8 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), II vieta.
Pedagogės mokytoja JULIJA MALIUKEVIČIENĖ ir vyresnioji mokytoja, koncertmeisterė EGLĖ ČEKANAVIČIENĖ.

LAIMONAS PAUTIENIUS, Nacionalinio operos ir baleto teatro solistas.
K.Taev tarptautinis jaunųjų dainininkų konkursas Piarnu (Estija), I vieta.

Akordeonininkai

GINTARĖ AKSTINAVIČIŪTĖ, Kauno J.Gruodžio konservatorijos II kurso studentė.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis-konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), I. vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė, vyresnioji dėstytoja GRAŽINA LUKOŠIENĖ.

SALVIJUS ANTANAITIS, Šiaulių konservatorijos II kurso studentas.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), II vieta.
Pedagogė vyresnioji dėstytoja MARYTĖ MARKEVIČIENĖ.

ANDRIUS BALACHOVIČIUS, Lietuvos muzikos akademijos III kurso studentas.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas STEFFANO BIZZARRI Morro D’Oro (Italija), II vieta koncertinių atlikėjų kategorijoje ir II vieta varjetė kategorijoje.
Pedagogas asistentas RAIMONDAS SVIACKEVIČIUS.

RASA BUTKUTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėjė (Italija), I vieta.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis-konkursas Kaune (Lietuva), III vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas VYTAS RUŠĖNAS.

ŽILVINAS GRIGALEVIČIUS, Kauno I muzikos mokyklos 6 klasės moksleivis.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas STEFFANO BIZZARRI Morro D’Oro (Italija), I vieta.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė MARIJA MARTINKIENĖ.

LINAS JASIUKEVIČIUS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos II kurso studentas.
III tarptautinis akordeonininkų konkursas DAUGAVPILS 2003 Daugpilyje (Latvija), I vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas VYTAS RUŠĖNAS.

MINDAUGAS JUOZAPAVIČIUS, Kauno SANTAROS gimnazijos 8 klasės moksleivis.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis-konkursas Kaune (Lietuva), II vieta.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), III vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja EDITA VERŽBAVIČIENĖ.

DAUMANTAS KONDRATAVIČIUS, Kauno I muzikos mokyklos 2 klasės moksleivis.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė GRAŽINA LUKOŠIENĖ.

MARIUS LAURYNAITIS, Lietuvos muzikos akademijos II kurso magistrantas.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), I vieta.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas STEFFANO BIZZARRI Morro D’Oro (Italija), III vieta.
Pedagogas profesorius EDUARDAS GABNYS.

MARTYNAS LEVICKIS, Šiaulių konservatorijos muzikos mokyklos 6 klasės moksleivis.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis-konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas STEFFANO BIZZARRI Morro D’Oro (Italija), I vieta.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ.

JULIANA MALINOVSKAJA, Vilniaus IV muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis-konkursas Kaune (Lietuva), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė VITA KNIZIKEVIČIŪTĖ.

ANDRIUS MASLEKOVAS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos II kurso studentas.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis-konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas VYTAS RUŠĖNAS.

ARNAS MIKALKĖNAS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos III kurso studentas.
III tarptautinis akordeonininkų konkursas DAUGAVPILS 2003 Daugpilyje (Latvija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė BIRUTĖ RUŠĖNIENĖ.

ROMAS MORKŪNAS, Šiaulių konservatorijos IV kurso studentas.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), II vieta.
Pedagogė vyresnioji dėstytoja MARYTĖ MARKEVIČIENĖ.

KAROLIS NAVICKAS, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė LIUDMILA DAUNORIENĖ.

MARTYNAS NORVILAS, Lietuvos muzikos akademijos IV kurso studentas.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), I vieta.
Pedagogas profesorius EDUARAS GABNYS.

RAIMONDAS PAŠKEVIČIUS, Kauno I muzikos mokyklos 6 klasės moksleivis.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis-konkursas Kaune (Lietuva), III vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė GRAŽINA LUKOŠIENĖ.

KRISTINA PEČIUKONYTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), I vieta.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis-konkursas Kaune (Lietuva), III vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas VYTAUTAS ŽILINSKAS.

JUSTAS POCIUS, Garliavos vaikų muzikos mokyklos 2 klasės moksleivis.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), II vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas VYTAUTAS ŽILINSKAS.

DOVILĖ POCIŪTĖ, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivė.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas STEFFANO BIZZARRI Morro D’Oro (Italija), II vieta.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė MARIJA MARTINKIENĖ.

LAURYNAS PONELIS, Šiaulių I muzikos mokyklos 5 klasės moksleivis.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė VITALIJA PONELIENĖ

LINA PRANAITYTĖ, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 6 klasės moksleivė.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis-konkursas Kaune (Lietuva), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė ASTA BAIGIENĖ.

AUGUSTINAS RAKAUSKAS, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), II vieta.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis-konkursas Kaune (Lietuva), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė LIUDMILA DAUNORIENĖ.

TAURAS STEPONAVIČIUS, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas STEFFANO BIZZARRI Morro D’Oro (Italija), II vieta.
Pedagogas mokytojas MARIUS LAURYNAITIS.

GINTARĖ STRAZDAITĖ, Vilniaus Karoliniškių muzikos mokyklos 7 klasės moksleivė.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėjė (Italija), I vieta.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas STEFFANO BIZZARRI Morro D’Oro (Italija), II vieta.
Pedagogas vyresnysis mokytojas RAIMONDAS SVIACKEVIČIUS.

SIMONA ŠUKYTĖ, Šiaulių konservatorijos muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė MARYTĖ MARKEVIČIENĖ.

TITAS TOTILIS, Prienų meno mokyklos 3 klasės moksleivis.
Tarptautinis VAL TIDONE muzikos konkursas Val Tidonėje (Italija), II vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja RENATA VALUTKEVIČIENĖ.

VILMA URBONAITĖ, Ukmergės muzikos mokyklos 5 klasės moksleivė.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis-konkursas Kaune (Lietuva), II vieta.
Pedagogas mokytojas ekspertas VALENTINAS PLISKUS.

VERONIKA VIRŽINTAITĖ, Plungės meno mokyklos 5 klasės moksleivė.
VI tarptautinis jaunųjų akordeonininkų festivalis-konkursas Kaune (Lietuva), I vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė VIOLETA NARVILIENĖ.
 
GRAŽVYDAS VOLKOVAS, Kauno I muzikos mokyklos 4 klasės moksleivis.
Tarptautinis akordeonininkų konkursas STEFFANO BIZZARRI Morro D’Oro (Italija), I vieta.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), I vieta.
Pedagogė mokytoja ekspertė MARIJA MARTINKIENĖ.

Akordeonų ansambliai

Vilniaus B.Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos akordeonų duetas
                      JOLANTA GELVANOVSKAJA, 9 klasė moksleivė,
                      JUSTINA KACILAUSKAITĖ, 9 klasės  moksleivė.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), II vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė NIJOLĖ VIGELIENĖ.

Kaišiadorių muzikos mokyklos akordeonų trio
                      KRISTINA DEMJANOVAITĖ, 8 klasės moksleivė,
                      JUOZAS KUPČIŪNAS, 7 klasės moksleivis,
                      GUODA ŠILKŪNAITĖ, 7 klasės moksleivė.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), III vieta.
Pedagogė mokytoja metodininkė ONA KUPČIŪNIENĖ.

Vilniaus IV-os muzikos mokyklos akordeonų kvartetas
                      ARTUR GOTLIJEVSKIJ, 7 klasės moksleivis,
                      VADIM KAIDAŠOV, 7 klasės moksleivis,
                      JURGITA KISIELIŪTĖ, 7 klasės moksleivė,
                      PAVEL ŠAVYROV, 6 klasės moksleivis.
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), III vieta.
Pedagogai vyresnioji mokytoja LIUDMILA ČERNYCH ir mokytojas metodininkas VALDAS UMBRASAS.
Konkursui paruošė vyresnioji mokytoja LIUDMILA ČERNYCH.

Akordeonų kvintetas BALTIC INTERNATIONAL ACCORDION QUINTET
                      EDUARDAS GABNYS (Lietuva, Vilnius),
                      SERGEJ LICHAČIOV (Rusija, Sankt Peterburgas),
                      GENADIJUS SAVKOVAS (Lietuva, Vilnius),
                      SVETLANA STAVICKAJA (Latvija, Ryga),
                      VLADIMIR UŠAKOV (Rusija, Sankt Peterburgas).
Tarptautinis akordeonininkų konkursas CITTA’ DI CASTELFIDARDO Italijoje, I vieta.

Šiaulių konservatorijos absolventų akordeonininkų kvintetas
                      ZITA BRUŽIENĖ, Šiaulių II muzikos mokyklos vyresnioji mokytoja,
                      JANINA MAŽONAITĖ, Šiaulių II muzikos mokyklos mokytoja,
                      LINAS ONAITIS, Šiaulių II muzikos mokyklos mokytojas,
                      VITALIJA PONELIENĖ, Šiaulių I muzikos mokyklos mokytoja metodininkė,
                      DAIVA VASAUSKIENĖ, Šiaulių konservatorijos dėstytoja,
VIII tarptautinis akordeonininkų konkursas PREMIO DI MONTESE Montese (Italija), I vieta.
Pedagogė ansamblio vadovė dėstytoja DAIVA VASAUSKIENĖ.
Konkursui paruošė profesorius RIČARDAS SVIACKEVIČIUS.

Kanklininkės

AISTĖ BRUŽAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos III kurso studentė.
II tarptautinis daugiastygių liaudies instrumentų atlikėjų festivalis-konkursas Pskove (Rusija), I vieta.
Pedagogė profesorė LINA NAIKELIENĖ.

JOLITA SIDORENKAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos III kurso studentė.
II tarptautinis daugiastygių liaudies instrumentų atlikėjų festivalis-konkursas Pskove (Rusija), III vieta.
Pedagogė profesorė LINA NAIKELIENĖ.

INGRIDA SPALINSKAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos III kurso studentė.
II tarptautinis daugiastygių liaudies instrumentų atlikėjų festivalis-konkursas Pskove (Rusija), II vieta.
Pedagogė dėstytoja asistentė JOLANTA BABALIAUSKIENĖ.

Kanklių duetas

AISTĖ BRUŽAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos III kurso studentė.
JOLITA SIDORENKAITĖ, Lietuvos muzikos akademijos III kurso studentė.
II tarptautinis daugiastygių liaudies instrumentų atlikėjų festivalis-konkursas Pskove (Rusija), I vieta.
Pedagogė profesorė LINA NAIKELIENĖ.

Birbynininkas

VAIDOTAS RAŽAITIS, Kauno A.Kačanausko muzikos mokyklos 7 klasės moksleivis.
XIII tarptautinis jaunųjų muzikų konkursas SIGULDA 2003 Siguldoje (Latvija), III vieta.
Pedagogas mokytojas metodininkas NARUTIS BAGINSKAS.

Gitaristai

JONAS GADIŠAUSKAS, Kauno J.Gruodžio konservatorijos IV kurso studentas.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), I vieta.
Pedagogė atestuota dėstytoja INGA RAGINIENĖ.

SOLVEIGA ŠVABAUSKAITĖ, Kauno M.Petrausko muzikos mokyklos 3 klasės moksleivė.
XIII tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas CITTA’ DI BARLETTA Barletoje (Italija), I vieta.
Pedagogė vyresnioji mokytoja INGA RAGINIENĖ.

Dirigentas

Modestas Pitrėnas, Lietuvos muzikos akademijos Meno aspirantūros II kurso aspirantas.
VII tarptautinis G.Fitelbergo dirigentų konkursas Katovicuose (Lenkija), I vieta ir aukso medalis.
Pedagogas profesorius JUOZAS DOMARKAS.

© 2019 Lietuvos muzikų rėmimų fondas, A. Smetonos g. 8-3, Vilnius 01115, tel. 2613171, el. p. fondas@lmrf.lt