Lietuvos muzikų rėmimų fondas
Lietuvos muzikų rėmimų fondas

SUGRĮŽIMAI 2010

XII tarptautinis muzikos festivalis

kovo 24 - gegužės 15 d.

Sugrįžimai 2010. Bukletas

Kovo 24 d., trečiadienį, 18 val.
Šiaulių „Saulės“ koncertų salėje
Kovo 25 d., ketvirtadienį, 19 val.
Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje
     DALIA STULGYTĖ-SCHMALENBERG (smuikas, Vokietija)
     ALEKSANDRA ŽVIRBLYTĖ (fortepijonas, Lietuva)
     ŠV. KRISTOFORO KAMERINIS ORKESTRAS (Lietuva)

Balandžio 1 d., ketvirtadienį, 18 val.
Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje
     RŪTA STADALNYKAITĖ (fortepijonas, Italija)
     REMI DELANGLE (klarnetas, Prancūzija)
 
Balandžio 7 d., trečiadienį, 16 val.
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje
Balandžio 8 d., ketvirtadienį, 18 val.
Taikomosios dailės muziejuje
     JUSTINA GRINGYTĖ (mecosopranas, D.Britanija)
     THOMAS COLTMAN (fortepijonas, D.Britanija)
 
Balandžio 9 d., penktadienį, 18 val.
Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje
     GINTAUTĖ GATAVECKAITĖ (fortepijonas, D.Britanija)
     TRISTAN LEE (fortepijonas, Australija-D.Britanija)
 
Balandžio 15 d., ketvirtadienį, 18 val.
Taikomosios dailės muziejuje
     FRANCES COVALESKY (fortepijonas, JAV)
 
Balandžio 21 d., trečiadienį, 18 val.
Stasio Vainiūno namuose
     Poeto KAZIO BRADŪNO (1917-2009) kūrybos vakaras (JAV, Lietuva)
     Dalyvauja aktorė GRAŽINA URBONAITĖ
     dainininkė AUŠRA LIUTKUTĖ
     pianistė BIRUTĖ ASEVIČIŪTĖ 
     muzikologas VACLOVAS JUODPUSIS
 
Balandžio 27 d., antradienį, 18 val.
Vilniaus paveikslų galerijoje
Balandžio 28 d., trečiadienį, 16 val.
Mykolo Romerio universitete
     LIANA DOLIDZĖ (fortepijonas, Šveicarija)
     TABEA RESIN (fleita, Šveicarija-Vokietija)

Gegužės 3 d., pirmadienį, 18 val.
Taikomosios dailės muziejuje
     VYTAUTAS VEPŠTAS (baritonas, D.Britanija)
     VYTENIS GURSTIS (fleita, D.Britanija)
     MANTAUTAS KATINAS (fortepijonas, D.Britanija)
 
Gegužės 9 d., sekmadienį, 14 val.
Vilniaus arkikatedroje bazilikoje
Gegužės 11 d., antradienį, 16.30 val.
Marijampolės Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčioje
     VIRGINIJUS BARKAUSKAS (vargonai, JAV)
     LIUDAS NORVAIŠAS (bosas, Lietuva)
     ROBERTAS BEINARIS (obojus, Lietuva)
 
Gegužės 12 d., trečiadienį, 19 val.
Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje
     ERIKA NAVICKAITĖ-MAJSTOR (sopranas, Austrija)
     KĘSTUTIS ALČAUSKIS (tenoras, Lietuva)
     DEIVIDAS STAPONKUS (baritonas, Lietuva)
     AUŠRA MOTUZIENĖ (fortepijonas, Lietuva)

Gegužės 15 d., šeštadienį, 18 val.
Kauno filharmonijoje
     ERIKA NAVICKAITĖ-MAJSTOR (sopranas, Austrija)
     KĘSTUTIS ALČAUSKIS (tenoras, Lietuva)
     RAIMONDAS BARANAUSKAS (baritonas, Lietuva)
     AUŠRA MOTUZIENĖ (fortepijonas, Lietuva)
-----------------------------------

© 2019 Lietuvos muzikų rėmimų fondas, A. Smetonos g. 8-3, Vilnius 01115, tel. 2613171, el. p. fondas@lmrf.lt