Lietuvos muzikų rėmimų fondas
Lietuvos muzikų rėmimų fondas

SUGRĮŽIMAI 2011

XIII tarptautinis muzikos festivalis

Sugrįžimai 2011. Bukletas

kovo 24 - gegužės 15 d.

Kovo 24 d., ketvirtadienį, 19 val.
Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje
March 24, Thursday, 7 p.m.
The National Philharmonic Society 

     JOVITA  VAŠKEVIČIŪTĖ (mecosopranas, Lietuva, Vokietija
     // mezzo-soprano, Lithuania, Germany)
     VIRGILIJUS NOREIKA (tenoras, Lietuva // tenor, Lithuania
     VILMA MONČYTĖ (sopranas)
     MARTA LUKOŠIŪTĖ (sopranas)
     AUDRIUS RUBEŽIUS (tenoras)
     GEDIMINAS TIŠKEVIČIUS (tenoras)
     ARŪNAS MALIKĖNAS  (baritonas)
     DAINIUS PUIŠYS (baritonas)
     JONAS SAKALAUSKAS (baritonas)
     LIUDAS NORVAIŠAS (bosas)
     KAROLINA GLINSKAITĖ (sopranas)
     KASPARAS DAMULIS (tenoras)
     Koncertmeisterė LINA GIEDRAITYTĖ
Programoje // Programme
Populiarių operų ir operečių arijos, Lietuvos kompozitorių kūriniai

Balandžio 5 d., antradienį, 18 val.
Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje
Balandžio 7 d., ketvirtadienį, 12 val.
Nacionalinės M.K. Čiurlionio menų mokyklos Mažojoje salėje
Atvira muzikos pamoka-koncertas
April 5, Tuesday, 6 p.m. Lithuanian Music and Theater Academy
April 7, Thursdey, 12 a.m. National School of Arts of M.K.Čiurlionis
 
     ARTAS BALAKAUSKAS (fortepijonas, Lietuva, Tailandas // piano, Lithuania, Thailand)
     INDHUON BALAKAUSKIENĖ (fortepijonas, Tailandas // piano, Thailand
     ASTA WORARAT BALAKAUSKAITĖ (smuikas, Tailandas // violin, Thailand)
Programoje // Programme
W. A.Mozart, O. Balakauskas, H. Clebanoff, L. Bernstein, W. Lutoslawski
 
Balandžio 18 d., pirmadienį, 18 val.
Kauno valstybinėje filharmonijoje
April 18, Monday, 6 p.m. The Philharmonic Society of Kaunas
Koncertas rengiamas kartu su Kauno valstybine filharmonija
Balandžio 26 d., antradienį, 18 val.
Taikomosios dailės muziejuje
April 26, Tuesday, 6 p.m. Museum of Applied Arts 
     AUKSĖ TRINKŪNAITĖ (mecosopranas, Lietuva, Pietų Afrikos respublika
     // mezzo-soprano, Lithuania, South Africa)
     IGNAS MISIŪRA-TUMANOVAS (bosas, Lietuva // bass, Lithuania)
     DAIVA PETRUČIONYTĖ (fortepijonas, Lietuva // piano, Lithuania)
Programoje // Programme
G. F. Händel, A. Dvořák, M. Ravel, S. Richfield, R. Žigaitis, W. A. Mozart, G. Rossini
 
Balandžio 20 d., trečiadienį, 18 val.
Stasio Vainiūno namuose
April 20, Wednesday, 6 p.m.
Stasys Vainiūnas House

     FAUTO STROLIOS kūrybos vakaras (kompozitorius, Lietuva, JAV 
     // composer, Lithuania,  USA)
     AUŠRA LIUTKUTĖ (sopranas)
     SANDRA LEBRIKAITĖ (mecosopranas)
     PETRAS KUNCA (smuikas)
     BIRUTĖ ASEVIČIŪTĖ (fortepijonas)
     VACLOVAS JUODPUSIS (muzikologas)
Programoje // Programme
Fausto Strolios ir Juozo Strolios kūriniai
 
Balandžio 27 d., trečiadienį, 18 val.
Vilniaus paveikslų galerijoje
April 27, Wednesday 6 p.m. Vilnius Picture Gallery
     JOANA DAUNYTĖ (arfa, Lietuva, Šveicarija // harp, Lithuania, Switzerland)
     VITA MARIJA DAUNYTĖ (fleita, Šveicarija, Lietuva // flute, Switzerland, Lithuania)
     ELENA DAUNYTĖ (violončelė, Lietuva // cello, Lithuania)
     KOTRYNA UGNĖ DAUNYTĖ (smuikas, Lietuva // violin, Lithuania)
Programoje // Programme
E. Walter, C. Reinecke, Ph. Gaubert, F. M. Bartholdy, V. Barkauskas, J. Pakalnis,
K. Vasiliauskaitėir kt.

Balandžio 26 d., antradienį, 11 val.
Antavilių pensionate
Balandžio 27 d., trečiadienį, 16 val.
Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijoje
Balandžio 28 d., ketvirtadienį, 18 val.
Taikomosios dailės muziejuje
April 26, Tuesday,11 a.m. Antaviliai foster home
April 27, Wednesday, 4 p.m. General Jonas Žemaitis Military Academy  of Lithuania
April 28, Thursdey, 6 p.m. Museum of Applied Arts
 
     EGLĖ CHIŞIU (sopranas, Lietuva Rumunija // soprano, Lithuania, Romania)
     VASILE CHIŞIU (baritonas, Rumunija // baritone, Romania)
     ALGIRDAS BAGDONAVIČIUS (tenoras, Lietuva // tenor, Lithuania)
     NATALIJA BAGDONAVIČIENĖ (fortepijonas, Lietuva // piano, Lithuania)
     GIEDRĖ MURALYTĖ-ERIKSONĖ (fortepijonas, Lietuva // piano, Lithuania)
Programoje // Programme
W. A. Mozart, U. Giordano, G. Rossini, G. Verdi, R. Leoncavallo, Ch. Gounod,
T. Brediceanu, A. Stoia, V. Barkauskas, V. Klova,
 
Gegužės 2 d., pirmadienį, 18 val.
Šiaulių filharmonijoje
May 2, Monday, 6 p.m. Šiauliai Philharmonic
Koncertas rengiamas kartu su Šiaulių filharmonija
Gegužės 3 d., antradienį, 18 val.
Taikomosios dailės muziejuje
May 3, Tuesday, 6 p.m. Museum of Applied Arts  
    MARTYNAS LEVICKIS (akordeonas, Lietuva, D.Britanija
     // accordeon, Lithuania, Great Britain)
     Aleksandra Žvirblytė (fortepijonas, Lietuva)
     Paulius Andersson (fortepijonas, Lietuva)
Programoje // Programme
J. S. Bach, A. Nordheim, G. Hermosa, J. Brahms,V. Bacevičius, Á. Piazzolla 
 
Balandžio 13 d, trečiadienį, 15.30 val.
Mykolo Romerio universitete
Gegužės 4 d., trečiadienį, 18 val.
Taikomosios dailės muziejuje
April 13, Wednesday, 4 p.m. University of Mykolas Romeris
May 4, Wednesday, 6 p.m. Museum of Applied Arts

     LORETA BARTKEVIČIŪTĖ (sopranas, Lietuva, Austrija
     // mezzo-soprano, Lithuania, Austria)
     RASA VOSYLIŪTĖ (smuikas, Lietuva // violin, Lithuania)
     ONUTĖ ŠVABAUSKAITĖ (violončelė, Lietuva // cello, Lithuania)
     EGLĖ VOSYLIŪTĖ (fortepijonas, Lietuva // piano, Lithuania)
Programoje // Programme
G.F.Händel, D.Šostakovič, L.Arditi, R.Straus, F.Poulenc, A.Kačanauskas ir kt.
 
Gegužės 8 d., sekmadienį, 14 val.
Vilniaus arkikatedroje bazilikoje
May 8, Sunday, 2 p.m. Basilica of Vilnius Cathedral
     AUŠRA PINKEVIČIENĖ (vargonai, Lietuva, JAV // organ, Lithuania, USA)
     VIDAS PINKEVIČIUS (vargonai, Lietuva, JAV // organ, Lithuania, USA)
     DANUTA ŠAREK-MEŠKĖLO (smuikas, Lietuva, Lenkija // violin, Lithuania, Poland)
     CHORAI - tarptautinio sakralinės muzikos festivalio "Kristus karaliauja! Aleliuja!" dalyviai
     INTERNATIONAL FESTIVAL OF SACRED MUSIC PLAYERS (chorai, Lenkija, Lietuva
     // choirs, Poland, Lithuania)
Programoje // Programme
J. S. Bach, L. Abaris, M. Pirtle, P. Janczak, W. A. Mozart, V. Liaudanskaitė ir kt.
 
Gegužės 12 d., ketvirtadienį, 19 val.
Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje
May 12, Thursday, 7 p.m. The National Philharmonic Society 
     GUODA GEDVILAITĖ (fortepijonas, Lietuva,Vokietija // piano, Lithuania, Germany)
     PETRAS GENIUŠAS (fortepijonas, Lietuva // piano, Lithuania)
Programoje // Programme
Fortepijoninės muzikos kūriniai  

Balandžio 29 d., penktadienį, 14 val.
Stasio Vainiūno namuose
     Pokalbis prie apskrito stalo
     LIETUVOS MUZIKAI IR LIETUVOS MUZIKA SVETUR

Sugrįžimai 2010. Bukletas
2009     
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2000. Spauda

© 2018 Lietuvos muzikų rėmimų fondas, A. Smetonos g. 8-3, Vilnius 01115, tel. 2613171, el. p. fondas@lmrf.lt